EFELER KENDİ SAHASINDA ZİRAAT BANK KART’A BOYUN EĞDİ : 0-3

Sponsor

Erkekler 2. Voleybol Ligindeki temsilcimiz Sungurlu Belediyespor evindeki ilk maçında Ziraat Bank Kart takımına 3-0 yenilerek ikinci maçından da puansız ayrıldı. Temsilcimiz ilk sette rakibi önünde iyi direndi son iki sette ise varlık gösteremedi.

Maça konuk takım hücumda, temsilcimiz Sungurlu Belediyespor ise savunmada iyi başladı. Karşılıklı sayılarla geçen ilk sette son bölüme başa baş girildi. Konuk takım 20-19 önde iken önce baş hakemin verdiği dışarı kararı ardından ise Ziraat Bank Kart takımının direk servis atışında topu brakan Sungurlu Belediyespor’un oyuncularının tersine çizgi hakemi içeriyi gösterince ortam gerildi. Bu iki sayı ile üstünlüğü ele geçiren konuk takım kalan bölümde hata yapmadı ve 25-20’lik skorla ilk seti kazandı.

İlk seti kaybeden temsilcimiz ilk hafta Çorum Belediyesi Gençlikspor önünde olduğu gibi final bölümlerinde inanılmaz düşüş yaşamaya Ziraat Bank Kart önünde de devam etti. İkinci seti 25-16 kaybeden temsilcimiz 2-0 geriye düştü. Üçüncü sette maça ortak olma çabası gösteren temsilcimiz savunmada inanılmaz hatalar yaparak rakibin farka açmasına engel olamadı. Son bölümde ise tamamen oyundan düşen temsilcimiz seti 25-14 maçıda 3-0 kaybetti. Bu galibiyet ile Ziraat Bank Kart takımı ikinci maçından da üç puanla ayrılarak grupta liderliğe yükseldi. Sungurlu Belediyespor ise ikinci maçından da puansız ayrıldı.

Sponsor

SALON : Mahmut Atalay.HAKEMLER : Sezay Şahin, Tarık Alkan.SUNGURLU BELEDİYESPOR : Can Muhammed, Sinan, Bilal, Bektaş Berk, İlyas, Abdullan Alperen, İbrahim, Hasan Emre, Recep, Enes, Melih, Yasin, İsmail.ZİRAAT BANK KART: Özgür, Hilmi, Ömer Doğan, Ünal, Emre, Ataberk, Ertuğ Bekir, Yusuf Ali, Arda, Oğuzhan, Ali, Yusuf, Berk.SETLER: 20-25, 16-25, 14-25.

Sponsor
Önceki İçerikTELEFON DOLANDIRICILARI İŞ BAŞINDA…
Sonraki İçerikKAYMAKAM REFİKİ STAJINI TAMAMLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz