EFELER İMZALARI ATTILAR

sungurlu belediyespor efeler
sungurlu belediyespor efeler
Sponsor

Sungurlu Belediyesi erkek voleybol takımın da altyapıdan yetişen, ilimizi ve ilçemizi Türkiye 2. Voleybol Ligi’nde temsil edecek olan Sungurlunun efeleri profesyonel imzaları attı.

Sungurlu Belediyespor voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Altyapıdan yetiştirdiğimiz, 15 sporcumuz ile yapacağımız hazırlık kampı öncesi 2. Lig profesyonel takımımıza imzalarını atarak katıldılar, bundan da gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Özdemir “Daha önce altyapıdan 3 sporcumuzu 1. Lig kadrosuna almış ve oynatmıştık, şimdide diğer altyapı sporcularımızı bu seviyeye getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu. Bu gençlerimizin bu başarılı seviyeye gelmesin de emekleri büyük olan, bizlere desteklerini her zaman yapan, başta Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e, Kulüp Başkanımız Bahri Sezen’e ve yönetim kurulu üyelerimize, Sungurlulu esnafımıza ve her zaman bizlerin yanın da olan Sungurlu halkına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum diyen Özdemir, “Bu gençlerin yetişmesinde ve bu seviyeye gelip profesyonel takım da olmalarında ben yaptım değil, biz yaptık, prensibiyle hareket ediyoruz. Bu 15 sporcumuz ve arkalarından gelecek olan yüzlerce sporcumuzun başarısı, bizlere aittir bundan dolayı da bizler bu gençlerimizle gurur duyuyoruz” dedi.Türkiye 2. Ligi’nde bizleri temsil edecek olan bu gençlerimiz, bu sayede hem eğitimlerini devam ettirecekler hem de ilerisi için daha iyi yerlerde spor yapıp, geleceklerine yön verecekler diyen Özdemir, “Hedefimiz onların vatanlarına, ülkesine devletine, sahip çıkacak iyi insanlar olarak yetiştirmek olacaktır. Onları bu başarılarından dolayı kutluyoruz ve bu başarıda emeği geçenler tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞüphe Üzerine Durdurulan Araçta Silahlar Ele Geçirildi
Sonraki İçerikVargeloğlu: “21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Kutlu Olsun”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz