-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriSporEFELER İMZALARI ATTILAR

EFELER İMZALARI ATTILAR

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediyesi erkek voleybol takımın da altyapıdan yetişen, ilimizi ve ilçemizi Türkiye 2. Voleybol Ligi’nde temsil edecek olan Sungurlunun efeleri profesyonel imzaları attı.

Sungurlu Belediyespor voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Altyapıdan yetiştirdiğimiz, 15 sporcumuz ile yapacağımız hazırlık kampı öncesi 2. Lig profesyonel takımımıza imzalarını atarak katıldılar, bundan da gurur ve mutluluk duyuyoruz” dedi.

Özdemir “Daha önce altyapıdan 3 sporcumuzu 1. Lig kadrosuna almış ve oynatmıştık, şimdide diğer altyapı sporcularımızı bu seviyeye getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu. Bu gençlerimizin bu başarılı seviyeye gelmesin de emekleri büyük olan, bizlere desteklerini her zaman yapan, başta Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e, Kulüp Başkanımız Bahri Sezen’e ve yönetim kurulu üyelerimize, Sungurlulu esnafımıza ve her zaman bizlerin yanın da olan Sungurlu halkına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum diyen Özdemir, “Bu gençlerin yetişmesinde ve bu seviyeye gelip profesyonel takım da olmalarında ben yaptım değil, biz yaptık, prensibiyle hareket ediyoruz. Bu 15 sporcumuz ve arkalarından gelecek olan yüzlerce sporcumuzun başarısı, bizlere aittir bundan dolayı da bizler bu gençlerimizle gurur duyuyoruz” dedi.Türkiye 2. Ligi’nde bizleri temsil edecek olan bu gençlerimiz, bu sayede hem eğitimlerini devam ettirecekler hem de ilerisi için daha iyi yerlerde spor yapıp, geleceklerine yön verecekler diyen Özdemir, “Hedefimiz onların vatanlarına, ülkesine devletine, sahip çıkacak iyi insanlar olarak yetiştirmek olacaktır. Onları bu başarılarından dolayı kutluyoruz ve bu başarıda emeği geçenler tekrar teşekkürlerimizi iletiyoruz” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu