EFELER ÇANKIRI YOLCUSU

Efeler Ankara Yolcusu
Sungurlu’nun Efeleri 2. ligde üçüncü maçını Pazar günü saat 13.00 da Ankara’da TVF Spor lisesi ile karşılaşacaklar.
Sponsor

Türkiye 2. Voleybol Ligi’nde 5. maçına çıkacak olan Sungurlu Efeleri Çankırı’ya konuk olacak. Sungurlu Belediyespor Voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir, “Pazar günü Çankırı Birlikspor kulübü ile yapacağımız 5. hafta maçını kazanmak için sahaya çıkacağız” dedi.

Bu maçtan puan yada puanlarla dönmek istiyoruz diyen Özdemir, Çankırı takımı bütün maçlarını Ankara’da oynadı. İlk kez kendi sahasın da maç oynayacak onlarda kendi sahasındaki bu maçı kazanmak isteyecek, bu yüzden çok çekişmeli bir maç olacak. Ama biz mutlaka kazanmak istiyoruz.

Özdemir, çalışmalarımızı pandemi dolasıyla zor şartlarda sürdürüyoruz, sakat olan sporcularımız var bütün bunlara rağmen Çankırı’dan galibiyetle dönmek istiyoruz dedi.
Pazar günü saat 14.00’de Çankırı’da oynanacak maç seyircisiz oynanacak.

Sponsor
Önceki İçerikÖZEL ÖĞRENCİLERDEN KAYMAKAM GÖRMÜŞ’E ZİYARET
Sonraki İçerik“ONLARIN BİR GÜN DEĞİL, HER ZAMAN YANINDA OLAN BİR BELEDİYEYİZ”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz