EFELER ANKARA YOLCUSU

Sponsor

Türkiye 2. Voleybol liginde ilçemizi ve ilimizi temsil eden Sungurlu Belediyesi erkek Voleybol takımı zorlu geçecek bir maç için bu hafta sonu Ankara’da mücadele edecek.

Baş antrenör Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada; “20 Aralık Pazar günü saat 13.00’de grubumuzun güçlü takımlarından 1. lig hedefi ile kadro kuran Ankara TED koleji ile karşılaşacağız. Çok zor bir karşılaşma olacak, bizimde hedefimiz ilk 3 rakibimizde ilk 3 hedefi için mücadele ediyor” dedi.

Özdemir geçen hafta lider ve yenilgisiz Ankara takımını güzel bir oyunla mağlup ettik, bu haftada diğer bir Ankara takımını yenip puan ve puanlarla ilk devreyi bitirmek istiyoruz, takımımızın kazanma ve motivasyon durumu üst seviyede, plan ve programlarımızı kazanmak üzerine yaptık ve çalışmalarımızda bu yönde sürdürüyoruz. İnşallah buradan galip gelerek TV başında bizi izleyen seyircilerimize güzel bir armağan vermiş oluruz. Efelerin bu önemli karşılaşmasını YouTube’den Voleybol TV ve Misli TV maçı canlı yayınlayacaktır” diye söyledi.

Sponsor

20 Aralık Pazar günü saat 13.00’de oynanacak bu önemli karşılaşma seyircisiz oynanacağı öğrenildi.

Sponsor
Önceki İçerikEPİC GAMES YILBAŞI KAMPANYASI BAŞLADI
Sonraki İçerikBIRAKSALAR ÇORUM’U DA TEMİZLEYECEKLER
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz