EFELER ANKARA YOLCUSU

Türkiye 2. Voleybol liginde ilçemizi ve ilimizi temsil eden Sungurlu Belediyesi erkek Voleybol takımı zorlu geçecek bir maç için bu hafta sonu Ankara’da mücadele edecek.

Abone Ol

Baş antrenör Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada; “20 Aralık Pazar günü saat 13.00’de grubumuzun güçlü takımlarından 1. lig hedefi ile kadro kuran Ankara TED koleji ile karşılaşacağız. Çok zor bir karşılaşma olacak, bizimde hedefimiz ilk 3 rakibimizde ilk 3 hedefi için mücadele ediyor” dedi.

Özdemir geçen hafta lider ve yenilgisiz Ankara takımını güzel bir oyunla mağlup ettik, bu haftada diğer bir Ankara takımını yenip puan ve puanlarla ilk devreyi bitirmek istiyoruz, takımımızın kazanma ve motivasyon durumu üst seviyede, plan ve programlarımızı kazanmak üzerine yaptık ve çalışmalarımızda bu yönde sürdürüyoruz. İnşallah buradan galip gelerek TV başında bizi izleyen seyircilerimize güzel bir armağan vermiş oluruz. Efelerin bu önemli karşılaşmasını YouTube’den Voleybol TV ve Misli TV maçı canlı yayınlayacaktır” diye söyledi.

20 Aralık Pazar günü saat 13.00’de oynanacak bu önemli karşılaşma seyircisiz oynanacağı öğrenildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz