EFELER 2. YARIYA HAZIRLANIYOR

Türkiye 2. Voleybol ligin de ilimizi ve ilçemizi temsil eden Sungurlu Belediyesi voleybol takımı başarılı geçen 1. devrenin ardından 2. devre için çalışmalarına başladı.

Sponsor

Türkiye 2. Voleybol ligin de ilimizi ve ilçemizi temsil eden Sungurlu Belediyesi voleybol takımı başarılı geçen 1. devrenin ardından 2. devre için çalışmalarına başladı.

Sungurlu belediyesi voleybol şube sorumlusu aynı zamanda baş antrenörü Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada, “1. devrede yaptığımız maçlarda iyi bir performans sergiledik, hedefimize yakın bir yerde ilk devreyi bitirdik. Hedefimiz ligi ilk 3 takım arasın da bitirmek. Bunu da başaracağız inşallah” dedi.

2. yarı kendi evimizde Ankara SGK takımını konuk edeceğiz diyen Özdemir, “24 0cak Pazar günü saat 14’de Mahmut Atalay Spor Salonu’nda oynayacağımız bu karşılaşmada hedefimiz mutlak galibiyet. Kendi evimizdeki maçlarımızı kazanmak zorundayız ki ilk 3 hedefimizi tutturmak istiyoruz. Arkasından Zonguldak deplasmanımız var. Çok zorlu geçecek bu iki maçımızdan 6 puan hedefimiz var. İnşallah bunu başaracağız” dedi.
Özdemir, “Bizlere yardımı esirgemeyen, Belediye başkanımız Sayın Abdulkadir Şahiner’e, kulüp başkanımız Bahri Sezen’e ve sponsorumuz Baktat’a sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Sponsor

“PLAY OF OYNAMAK İSTİYORUZ”

Sungurlu Belediyesinin altyapıdan yetişen pasörü Emrah Vargeloğlu ve liberosu Can Aktay yaptıkları açıklamada 2. yarıda çok daha iyi maçlar çıkartacağız ve play of oynamak istiyoruz diyerek, “Bunu da başaracak güçteyiz. Hocamız bizleri yetiştirdi ve bize bu ligde görevler verdi. Hocamıza ve ilçemize layık olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bizlere yardımcı olan başta belediye başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Sponsor
Önceki İçerik2020’DE TÜRKİYE’DE EN ÇOK SATAN OTOMOBİL MARKALARI
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER’E SÜRPRİZ DOĞUM GÜNÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz