-0.6 C
Sungurlu
01/10/2023
Sungurlu HaberleriSiyasetEDS YAPILSIN, GELİRİ DE SMA HASTALARINA VE ŞEHİT AİLELERİNE BAĞIŞLANSIN

EDS YAPILSIN, GELİRİ DE SMA HASTALARINA VE ŞEHİT AİLELERİNE BAĞIŞLANSIN

Alaca Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı Hüseyin Tağıl, "Yıllardır süre gelen, her sene ölümle sonuçlanan Sungurlu ve Delice güzergahında ki kazalara hiçbir çözüm ne bulunuldu nede bir şeyler yapıldı" dedi.

- Google Reklamı -

Alaca Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı  Hüseyin Tağıl, güzel bir öneri de bulundu. Sungurlu’ya EDS sisteminin yapılmasını isteyen Tağıl, gelirinin de SMA hastalarına ve Şehit Ailelerine bağışlanması teklifinde bulundu.

Tağıl, “Delice’den ve Ballışehy’den gelirken 40 ile 50 km düşüyoruz. Çünkü EDS var sürat yapamıyorsun, sürücüler Sungurlu’ya geldimi hızını artırıyor. Arkadaş yeter artık Sungurlu hep sahipsizdi şimdide sahipsiz.  Seçimlerden önce herkes memleket Sungurlu diyordu. Vatandaş ölüyor umurunuzda değil mi? Biran önce çözüm bulunulmalı. Tüm siyasi temsilcilere sesleniyorum, sesinizi çıkartın artık. Bırakın kavgayı bir şeyler yapılacaksa Sungurlu için yapılıyor. Delice gibi  Sungurlu’ya da yapılsın aynı sistem geliri de SMA  Hastalarına ve şehit ailelerine bağışlansın.

Dava İYİ Parti, CHP,  BBP ve Ak parti davası değil. Gelin Sungurlu için bir olalım.  Elektronik Denetleme Sistemini Sungurluya yaptıralım” diye açıklama da bulundu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7582
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu