EDS YAPILSIN, GELİRİ DE SMA HASTALARINA VE ŞEHİT AİLELERİNE BAĞIŞLANSIN

Alaca Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı Hüseyin Tağıl, "Yıllardır süre gelen, her sene ölümle sonuçlanan Sungurlu ve Delice güzergahında ki kazalara hiçbir çözüm ne bulunuldu nede bir şeyler yapıldı" dedi.

Sponsor

Alaca Büyük Birlik Partisi (BBP) İlçe Başkanı  Hüseyin Tağıl, güzel bir öneri de bulundu. Sungurlu’ya EDS sisteminin yapılmasını isteyen Tağıl, gelirinin de SMA hastalarına ve Şehit Ailelerine bağışlanması teklifinde bulundu.

Tağıl, “Delice’den ve Ballışehy’den gelirken 40 ile 50 km düşüyoruz. Çünkü EDS var sürat yapamıyorsun, sürücüler Sungurlu’ya geldimi hızını artırıyor. Arkadaş yeter artık Sungurlu hep sahipsizdi şimdide sahipsiz.  Seçimlerden önce herkes memleket Sungurlu diyordu. Vatandaş ölüyor umurunuzda değil mi? Biran önce çözüm bulunulmalı. Tüm siyasi temsilcilere sesleniyorum, sesinizi çıkartın artık. Bırakın kavgayı bir şeyler yapılacaksa Sungurlu için yapılıyor. Delice gibi  Sungurlu’ya da yapılsın aynı sistem geliri de SMA  Hastalarına ve şehit ailelerine bağışlansın.

Dava İYİ Parti, CHP,  BBP ve Ak parti davası değil. Gelin Sungurlu için bir olalım.  Elektronik Denetleme Sistemini Sungurluya yaptıralım” diye açıklama da bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÇORUM’UN YETİŞEMEDİĞİ YERE SUNGURLU BELEDİYESİ YETİŞİYOR !
Sonraki İçerikYARI FİNALDE KAŞI AÇILAN EREN KALKAN 3. OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz