EDEP YAHU…!

sungurlu kentpark
Sponsor

Sungurlu Belediyesi tarafından yapılan Kentpark ve Mesire alanlarında yerlere atılan çöpler vatandaşların tepkisine neden oldu.

Sungurlu Belediyesi, ilçemizi yaşanabilir bir ilçe yapmak adına çalışmalarını aralıksız sürdüre dursun, bir takım sorumsuz, saygısız ve düşüncesiz zevatlarca Kentpark ve Mesire alanlarının kirletilmesi vatandaşlarımızdan büyük tepki çekiyor.

Ellerinde içtikleri içeceklerin şişelerini, sigara izmaritlerini çekirdek kabukları ve poşetleri yerlere atanları Allah’a havale ediyoruz diyen vatandaşlar, ‘Yanı başında çöp kutusu varken yerleri kirletenler mutlaka cezalandırılmalı” dediler.

Sponsor

Allah’tan korkun! Yeyip, içip, gezip, dinlendiğiniz yerleri böyle kirletmeye hakkınız yok diyen vatandaşlar, ”Sorumsuz duyarsız pislikleri kamera koyarak tespit edilsin ve gerekli cezalar uygulansın istiyoruz. Her yer sigara izmariti, poşet, çekirdek kabuğu vs… çok üzüntü verici”

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner ise , “Siz kirletin biz temizleyelim ancak bu çöpleri atanı yakalarsam, Kentparkta herkese çay ısmarlatacağım” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikŞahiner’den Sepetci’ye Hayırlı Olsun Ziyareti
Sonraki İçerik“ZAM DEĞİL İNDİRİM YAPILMALIDIR”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz