ECZACILARDAN DİŞ HEKİMİ GÖKGÖZ’E ZİYARET

45. Bölge Çorum Eczacı Odası Sungurlu İlçe temsilcileri, Diş hekimi Mustafa Gökgöz'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

45. Bölge Çorum Eczacı Odası Sungurlu İlçe temsilcileri, Diş hekimi Mustafa Gökgöz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Abone Ol

Eczacı İlçe Temsilcileri Ecz. Bekir Sami Ünsal, Ecz Fatih Çağatay, Ecz. Gülcan Abanuzoğlu, Ecz. Rukiye Tütüncüoğlu Temur ve duayen Ecz. Bülent Pekin ile birlikte Diş hekimi Mustafa Gökgöz’ü ziyaret ederek yeni muayenehanesi için hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Mustafa Gökgöz, Sungurlu Devlet Hastanesinde başhekim yardımcısı ve diş tabibi olarak uzun yıllar görev yapmış sağlık hizmeti vermişti.

Diş tabibi Gökgöz, emekli olduktan, sonra önce Ankara’da muayenehane açmıştı. İlçe Eczacı temsilcisi Bekir Sami Ünsal yaptığı açıklamada; Ankara Kızılay Dr. Mediha Eldem sokakta bulunan muayenehanesini ilçemizde Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Güral Ticaret karşısına taşıyan değerli diş hekimi Mustafa Gökgöz, ilçemiz eczacıları olarak yeni işyerinde güzel hizmetler ve bol kazançlar dilemek ve temsilcilik olarak hazırlamış olduğumuz plaketi sunmak üzere kendisine işyerinde ziyarette bulunduk. Allah hayırlı uğurlu etsin. Güzel hizmetler bol kazançlar versin” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz