-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemEczacılardan Başhekim Ziyareti

Eczacılardan Başhekim Ziyareti

- Google Reklamı -

Sungurlu Eczacılar İlçe Temsilciliği Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Fatma Özak Batıbay’ı ziyaret ettiler.
Sungurlu Eczacı ilçe temsilciliği adına yapılan açıklamada; İlçemiz eczacıları,Sungurlu Devlet Hastanesi başhekimi olarak atanan Çocuk Hastalıkları. Uzmanı Dr. Fatma Özak Batıbay’ı ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerini ilettiler.
Sungurlu Eczacılar İlçe temsilciliği tarafından yapılan ziyarette; Hekim, hasta ve eczacı üçgeninde
karşılaşabilecek sorunların yanı sıra, eczane işletmeciliği ile başhekimlik ve hastane yönetimiyle kurulacak diyalogun önemine vurgu yapıldı.
Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Fatma Özak Batıbay’da ilçe eczacıların yapmış olduğu ziyaretten son derece memnun kaldığını belirterek eczacılara yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.
Ziyarette Ecz. Bekir Sami Ünsal, Ecz. Fatih Çağatay, Ecz. Bünyamin Alaf, Ecz. Sevgi Ayaslan, Ecz. Gülcan Abanuzoğlu ve Ecz.Bülent Pekin’in de hazır bulundu.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,2126
EUR
24,8351
GBP
28,8818
RUB
0,2831
CNY
3,2557
JPY
0,1657

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu