Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Duyarlı Vatandaş Gördü, Başkan Şahiner Yaptırdı

Sosyal medya hesabından Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e ulaşan Kocamanoğlu, “Annemin mezarını ziyarete gittiğimde bu şehidimizin mezarını gördüm ve içim acıdı. Size zahmet bir el atsanız” diye Başkan Şahiner’e ricada bulundu.

Konuyla hemen ilgileneceğini ve bu konulara duyarlı olduğunu söyleyen Başkan Şahiner, ekipleri Şehit Fehmi Bilim’in mezarına gönderdi. Belediye ekipleri Kısa sürede Şehit Fehmi Bilim’in mezarı yenilendi.
Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Vatanı canları ve kanları pahasıyla koruyan şehitler için yapılanların az olduğunu belirterek, şehidimizin mezarını yaptırmak bizlerin görevidir. Şehitlerimiz için ne yapsak azdır. Onların hakkını ödeyemeyiz” dedi.

Mezarın Yapılmadan Önceki Hali
Mezarın Yapılmadan Önceki Hali

Erhan Kocamanoğlu ise sosyal medya hesabından Başkan Şahiner’e teşekkür mesajı yayınladı. Kocamanoğlu, “Adam gibi adam, başkan gibi başkan. Bir ricamızla anında gereğini yaptı. Şahsım olarak ben sizden razıyım Allah’ta sizden razı olsun sayın başkanım” dedi.

İlgili İçerikler

Emniyet “WhatsApp İhbar” hattını tanıtıyor

Safa Özhazinedar

Bir Kez Daha Sürgüne, Soykırıma Müsaade Etmeyeceğiz

Safa Özhazinedar

Temsilcimiz 2.Yarıya Galibiyetle Başladı : 0-4

Safa Özhazinedar

Muhtarlar, Maaş Alacakları Bankaya Tepki Gösterdiler

Safa Özhazinedar

“Milletimiz Meydanlara İnerek Darbeye Dur Dedi”

Safa Özhazinedar

SUNGURLU BELEDİYE BAŞKANINDAN ALKIŞLANACAK HAREKET

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar