Dünyanın İlk 512 GB microSD Kartı!

Sponsor

Günümüzde mobil cihazların donanımları geliştikçe ihtiyaçtan dolayı depolama birimleri de zamanla yükseliyor. Şu anda üst seviye akıllı telefonlarda çok yüksek dahili hafızalar görmemizin sebebi de bu. Ancak bu dahili hafızalar da yeterli olmuyor ve üreticiler ekstra microSD kartlarla bu alanları destekliyor.

Bu anlamda son olarak Integral Memory, dünyanın ilk 512 GB microSD kartıyla karşımıza çıkıyor. microSDXC formunda gelen bu kart piyasadaki Android telefon ve tabletlerde çalışabildiği gibi Surface Pro gibi bilgisayar sistemleriyle de uyumlu.

Şubat ayında satışa sunulması planlanan kartın Amazon üzerinden 250 dolarlık fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikNarkotik Göz Açtırmıyor
Sonraki İçerikYoğun Kar Yağışı ve Buzlanma Zincirleme Kazaya Neden Oldu : 7 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz