DOWN SENDROMU FARKINDALIK GÜNÜNDE PASTA KESTİLER

Sponsor

Sungurlu Belediyesi’nin organize ettiği 21 Mart Dünya Down Sendromu günü nedeniyle Sungurlulu özel çocuklar pasta kestiler.

Sungurlu Belediye Başkan yardımcısı Sakine Sarıyüce, “21 Mart Dünya Down Sendromu farkındalık günü ” nedeni ile Elif Gül Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti.

Özel çocuklar günün anısına pasta keserken, Sarıyüce özel çocuklarla birlikte olmaktan keyif aldıklarının altını çizerek, “Biz Belediye olarak Down Sendromlu çocuklarımızın farkındalığını biraz daha arttırmak, onlara nasıl yardımcı olabiliriz diye her zaman fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bu çocuklar, bizim çocuklarımız, onlara ne yapabiliriz, ne edebiliriz, Belediye olarak, insan olarak bunun peşindeyiz. İnşallah faydalı oluruz diye düşünüyorum” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÖZDEMİR, “MAÇLAR SUNGURLU’DA OYNANSIN”
Sonraki İçerikALAFOĞLU 2. EL SPOT AÇILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz