Dört Mevsim Halı Yıkamada Antibakteriyel Yıkama Başladı

Birçok vatandaş evlerindeki halıları korona virüse karşı yıkamacılara yolluyor. Sungurlu’da halı yıkama işi yapan firmalardan olan Dört mevsim Halı Yıkama Fabrikası sahibi Celal Kalınsazlıoğlu, özellikle bakterilerin evlerde ilk barındığı yerlerin başında halıların geldiğini ifade ederek temizliğin önemine değindi.

Sponsor

Halı yıkamacılarda ‘koronavirüs’ yoğunluğu

Binlerce insanın ölümüne neden olan Korona virüs nedeniyle, vatandaşlar hijyene büyük önem veriyor. Sungurlu’da da birçok vatandaş, evlerindeki halıları korona virüse karşı temizlik ve halı yıkama fabrikalarına yolluyor.
Uzmanlar özellikle hijyene dikkat edilmesi istiyor.

Birçok kurum ve kuruluş da dezenfekte işlemleri artarken, vatandaşlarda kendi önlemlerini alıyor. Birçok vatandaş evlerindeki halıları korona virüse karşı yıkamacılara yolluyor. Sungurlu’da halı yıkama işi yapan firmalardan olan Dört mevsim Halı Yıkama Fabrikası sahibi Celal Kalınsazlıoğlu, özellikle bakterilerin evlerde ilk barındığı yerlerin başında halıların geldiğini ifade ederek temizliğin önemine değindi. Evlerde yapılan temizlikte bakterilerin tam olarak çıkmadığını ifade eden Kalınsazlıoğlu, bu nedenle vatandaşların halılarını birçok aşamadan geçen ve özel deterjanlar ile yıkanan işletmelere yolladığını söyledi. Şu sıralar işlerinde ciddi bir artışın yaşandığını ifade eden Kalınsazlıoğlu, yıkama işlemlerinde halılarda virüs ve bakterilerin tamamen yok edildiğini dile getirdi.

Hangi temizlik malzemesi hangi yüzeyde etkilidir bunu çok iyi biliyoruz bundan dolayıdır ki korona virüse karşı oksijen bazlı şampuan kullanımına başlayarak tedbir aldıklarını söyledi. Çalışanlar olarak da virüse karşı önlemlerini aldıklarını belirten Kalınsazlıoğlu, bakteri ve virüslere karşı halıları özenle yıkadıklarını ifade etti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner’den Sahada Görev Yapan Basın Mensuplarına Jest
Sonraki İçerikOnePlus Telefonlara Karanlık Mod Desteği Geliyor!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz