-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemDört Mevsim Halı Yıkamada Antibakteriyel Yıkama Başladı

Dört Mevsim Halı Yıkamada Antibakteriyel Yıkama Başladı

Birçok vatandaş evlerindeki halıları korona virüse karşı yıkamacılara yolluyor. Sungurlu’da halı yıkama işi yapan firmalardan olan Dört mevsim Halı Yıkama Fabrikası sahibi Celal Kalınsazlıoğlu, özellikle bakterilerin evlerde ilk barındığı yerlerin başında halıların geldiğini ifade ederek temizliğin önemine değindi.

- Google Reklamı -

Halı yıkamacılarda ‘koronavirüs’ yoğunluğu

Binlerce insanın ölümüne neden olan Korona virüs nedeniyle, vatandaşlar hijyene büyük önem veriyor. Sungurlu’da da birçok vatandaş, evlerindeki halıları korona virüse karşı temizlik ve halı yıkama fabrikalarına yolluyor.
Uzmanlar özellikle hijyene dikkat edilmesi istiyor.

Birçok kurum ve kuruluş da dezenfekte işlemleri artarken, vatandaşlarda kendi önlemlerini alıyor. Birçok vatandaş evlerindeki halıları korona virüse karşı yıkamacılara yolluyor. Sungurlu’da halı yıkama işi yapan firmalardan olan Dört mevsim Halı Yıkama Fabrikası sahibi Celal Kalınsazlıoğlu, özellikle bakterilerin evlerde ilk barındığı yerlerin başında halıların geldiğini ifade ederek temizliğin önemine değindi. Evlerde yapılan temizlikte bakterilerin tam olarak çıkmadığını ifade eden Kalınsazlıoğlu, bu nedenle vatandaşların halılarını birçok aşamadan geçen ve özel deterjanlar ile yıkanan işletmelere yolladığını söyledi. Şu sıralar işlerinde ciddi bir artışın yaşandığını ifade eden Kalınsazlıoğlu, yıkama işlemlerinde halılarda virüs ve bakterilerin tamamen yok edildiğini dile getirdi.

Hangi temizlik malzemesi hangi yüzeyde etkilidir bunu çok iyi biliyoruz bundan dolayıdır ki korona virüse karşı oksijen bazlı şampuan kullanımına başlayarak tedbir aldıklarını söyledi. Çalışanlar olarak da virüse karşı önlemlerini aldıklarını belirten Kalınsazlıoğlu, bakteri ve virüslere karşı halıları özenle yıkadıklarını ifade etti.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2945
EUR
28,8541
GBP
33,1772
RUB
0,2826
CNY
3,7330
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu