Dolu Hasarlarınızı Dert Etmeyin!

Sponsor

Çeyrek asırlık otomotiv sektör tecrübesiyle, işletmeciliğini Fatih KANKURDAN’ın üstlendiği, ERK Araç Koruma Kaplama Yenileme firması, Ekim ayında bünyesine kattığı, AUTO LIFE CENTER – ALC Çorum Yetkili Servis Merkezliği ile birlikte, ürün ve hizmetleri çerçevesinde, Dolu Hasarları Onarımı, Boyasız Göçük Düzeltme işlemleriyle de hizmetinizde.

“ İlimizde meydana gelen, meterolojik dolu yağışı, sel hadisesi bir süre hayatımızı olumsuz etkiledi. Tüm hemşehrilerimize geçmiş olsun. Trafikte yaşanan sıkıntıların ardından, araçlar üzerinde oluşan kaporta hasarları gözlemlenmekte. Ülkemizde son yıllarda yoğunlaşan bu tip katostrofik hasarların onarımları sigorta şirketlerince karşılanmaktadır. Boyasız göçük düzeltme tekniği ile özel aletler, takımlar kullanılarak, konularında uzman teknisyenlerce hasarlar giderilebilirken, araç orjinalliğinde ve değerinde herhangi bir kayıp söz konusu olmamaktadır.

Çeyrek asırlık otomotiv sektör tecrübesiyle, işletmeciliğini Fatih KANKURDAN’ın üstlendiği, ERK Araç Koruma Kaplama Yenileme firması, Ekim ayında bünyesine kattığı, AUTO LIFE CENTER – ALC Çorum Yetkili Servis Merkezliği ile birlikte, ürün ve hizmetleri çerçevesinde, Dolu Hasarları Onarımı, Boyasız Göçük Düzeltme işlemleriyle de hizmetinizde. | Sungurlu Haber
Çorum’da yaşanan felaketin ardından, araçlardaki hasarların onarımı için, ALC servis merkezlerinin eğitimli, sertifikalı, alanlarında uzmanlıkları tescilli teknik ve idari kadroları, sigorta şirketleri ile sağladığı işbirliği çerçevesinde, 23 Anlaşmalı Sigorta Şirketi, 6 Ulusal Filo Kiralama Şirketine, Mimar Sinan Mh. Küçük Sanayi Caddesi No:82 adresindeki 250 m2’lik servis merkezinde hizmet vermekte olan, ERK Garaj bölgemiz araç sahiplerine hasar tespit, onarım hizmetlerine başlanılmıştır. “

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikEngelliler için ‘Empati Parkuru’nda Yürüdüler
Sonraki İçerikYaya Geçitleri Tamam, Şimdi Uygulama Zamanı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz