“DOKTORLARIN AZİM VE ÖZVERİLERİ TAKDİRE ŞAYANDIR”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu’nun 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Aşutoğlu, “Sağlık insan sağlığının kaliteli bir yaşam için en temel şartlardan biri biz Allah’ın kullarına emanetidir. Toplumumuza daha sağlıklı yaşamayı amaç edinen, sağlıklı ve mutlu bireylerden oluşmasında çok önemli emek ve katkısı olan tüm sağlık çalışanlarımızın bu azim ve özverileri takdire şayandır. Bu saygın ve onurlu mesleği büyük fedakârlıkla yerine getiren ve teknolojik gelişmelerle birlikte tıp alanında önemli başarılara imza atan hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız bizler için birer gurur vesilesi olmaktadır.

Bu vesile ile büyük fedekarlıklarla çalışan başta doktorlarımız olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutlar. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik“SAĞLIK HİZMETLERİ VATANDAŞIMIZIN AYAĞINA KADAR GETİRİLMİŞTİR”
Sonraki İçerikBELEDİYE, ŞEHİTLİĞİ ÇİÇEKLERLE DONATTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz