Doğa Dostu Öğrenciler

Sponsor

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Nihal Gökçe ve öğrencileri, Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından temin edilen meşe ağaçlarını belediye ekipleriyle birlikte toprakla buluşturdu.

Hitit Üniversitesi Sungurlu Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Nihal Gökçe ve öğrencileri, Belediye Başkanlığımız tarafından temin edilen meşe ağaçlarını ekiplerimizle birlikte toprakla buluşturdu. | Sungurlu Haber
Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e destekleri için teşekkür eden Gökçe,”Başkanımız her zaman olduğu gibi doğaya olan duyarlılığını yine gösterdi. Bizleri kırmayarak talebimizi karşıladı.Desteği ve ilgisi için kendisine sonsuz teşekkür ederiz.”dedi.

Sponsor
Önceki İçerikKaraman, “İnşallah Sungurlu’dan bir vekil çıkartacağız”
Sonraki İçerikKısa Film Belgesel ve Fotoğraf Yarışması Sonuçlandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz