Dijital Pano Yarışmasında Ödüller Verildi

”Dijital Pano”da yarışmaya katılan öğrenciler ödüllendirildi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, Dijital panoda yarışan 10 öğrenciyi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda misafir etti.

Abone Ol

Okul müdürleri ve öğrencilerin bulunduğu ödül töreninde konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit; ‘’Eğitimde hızı yaygınlaştırmak, zaman ve mekân israfını önleyebilmek dijital gelişimleri yakalamaya bağlıdır. Artık her insanın neredeyse dijital bir adımı bir imzası bir kimliği var. Gençlerimizin yoğun olarak kullandığı bu ortamları en uygun bir şekilde eğitim kurumları da yakalamak zorundadır.
Bizler de bu noktada dijital pano uygulamasını devreye soktuk. Böylece öğrencilerimiz ders programlarını, sınav tarihlerini, önemli duyuruları, doğum günü kutlamalarını, ders saatlerini, ilçenin hava durumunu, ulusal haberleri vb. faaliyetleri bu pano sayesinde görebilmektedir. İlçe Milli Eğitim binasında bulunan bir panoda ise tüm okulların panoları 60 saniyede bir görülebilmektedir.

Bu kapsamda İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit dijital panoda yarışmaların zaman zaman devam edeceğini yarışmaya katılan öğrencilerin çeşitli hediyelerle ödüllendireceğini söyledi.’’ Dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz