Dezenfektan Ve Temizlik Malzemesi Desteğinde Bulundular

sungurlu bakkallar ve bayiiler odası aşutoğlu
Sponsor

Sungurlu Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ile birlikte yönetim kurulu üyeleri İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci’yi makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılı çalışmalar temennisinde bulunurken, okullara dağıtılmak üzere dezenfektan ve temizlik malzemesi desteğinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Sepetci ise, Sungurlu Bakkal ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Sponsor
Önceki İçerikŞAHİNER’DEN YÜZ YÜZE EĞİTİM MESAJI
Sonraki İçerikSepetci, Öğrencilerle Bayrak Törenine Katıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz