-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemDEVLET-VATANDAŞ İŞBİRLİĞİYLE ŞEHİT BABASININ EVİ YENİLENDİ

DEVLET-VATANDAŞ İŞBİRLİĞİYLE ŞEHİT BABASININ EVİ YENİLENDİ

Sungurlu Kaymakamlığı tarafından başlatılan Devlet-Vatandaş işbirliğiyle Şehit Babasının evi yenilendi.

- Google Reklamı -

Sungurlu Kaymakamlığı tarafından başlatılan Devlet-Vatandaş işbirliğiyle Şehit Babasının evi yenilendi.

Sungurlu Kaymakamı Fatih Görmüş’ün, Kaledere Köyünde yaşayan şehit ailelerine yaptığı ziyaret esnasında, şehit babası Hikmet Körkem’in evinin yeniden yapılması gerektiğinin tespit edilmesi üzerine, Sungurlu Kaymakamlığı, devlet-vatandaş işbirliği kampanyası çerçevesince şehit ailesinin evi yeniden yapılarak 16 Eylül tarihinde şehit ailesine teslim edildi.

Sungurlu Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “Şehit ailemizin yenilenen bu evi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızca gönderilen ödenek, Sungurlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından tahsis edilen ödenek ve hayırsever vatandaşlarımız tarafından sağlanan ayni ve nakdi yardımlarla tamamlanmıştır.Bu bağlamda, “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’mıza, Sungurlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na, Sungurlu Belediye Başkanlığı’na, ARCA Savunma Sanayi Tic. Ltd. Şti.’ne, MİTE Savunma Sanayi ve Tic. A.Ş.’ne, SUNKA Kağıtçılık San. ve Tic. A.Ş.’ne, Habip Bekmezci’ye, Nazım Bekmezci’ye, Hüseyin Bekmezci’ye, Ferit Erdil’e, Türkiye Diyanet Vakfı Sungurlu Şubesi’ne, Haydar Ali Öztaş’a, Uyanıkerler Gıda Nak. Güb. Teks. Çorap San. Tic. Ltd. Şti.’ne, Sungurlu Ticaret Borsası Başkanlığı’na, Önder Ocaklı’ya, Ahmet Evliyaoğlu’na, Haydar Özeren’e, Osman Yelmen’e, Sungurlu Ticaret Odası Başkanlığı’na, Sungurlu Ziraat Odası Başkanlığı’na, Yusuf Ocaklı’ya, Mehmet Ergül’e, Atik Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne, Zeki Özgür’e, Mustafa Kırmaz’a teşekkürlerimizi sunarız. Son olarak, şehit ailemizin evinin yıkılıp yenisinin yapılması sürecinde, imar, proje ve inşaat çalışmalarını bizzat takip eden Sungurlu İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet Haşim Özsaray’a, Sungurlu İlçe Özel İdare personeli Özcan Günindi’ye ve Sungurlu Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü personeli Meral Yelmenoğlu’na çok teşekkür ederiz.Yeni evlerinin şehit babamız Hikmet Körkem amcamıza ve ailesine hayırlı olmasını dileriz” ifadeleri kullanıldı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,1369
EUR
24,7376
GBP
28,7719
RUB
0,2844
CNY
3,2476
JPY
0,1660

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu