DESTEKLERİ İÇİN BAŞKAN ŞAHİNER’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Sponsor

Yavuz Selim İlkokulu öğrenci ve öğretmenleri, 81 il ve birçok ilçede uygulanan yurtdışında Azerbaycan, Arnavutluk ve Romanya’da da yürütülen etwing projesi olan ‘Durakta Matematik’ projesine desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Yavuz Selim İlkokulu 3D sınıfı öğrencileri ve öğretmen Seher Kahraman, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti. Ziyarette, projeye afiş basımı, billboardlarda ve otobüs duraklarında destek olduklarından dolayı teşekkür ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Şahiner, öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür ederek, Belediye olarak eğitime verdikleri desteklerin devam edeceğini sözlerine ekledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAŞARILI TAEKWONDOCULAR BAŞKAN ŞAHİNER’İ ZİYARET ETTİ
Sonraki İçerikIntel i9-10900 İşlemci Sızdırıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz