Derekışla, Sarıkaya ve Alembeyli Grup Yolunda Asfalt Çalışmaları Başladı

Sponsor

2018 yılı İl Özel İdaresi programında bulunan bitümlü sıcak karışım asfalt çalışmalarına tüm hızıyla devam ediliyor. Bu kapsamda Sungurlu İlçesi Derekışla-Sarıkaya-Alembeyli Grup Yolunda 3 km. uzunluğunda bitümlü sıcak karışım asfalt çalışmalarına başlandı.

İlçemize bağlı Derekışla, Sarıkaya ve Alembeyli grup yolunda bitümlü sıcak karışım asfalt çalışmaları başladığı bildirildi. | Sungurlu Haber
İş kapsamında ilk olarak 3 km.’lik yolun altyapı çalışmaları ile köy yolu geometrik standartlarına uygun olmayan yerler revize edilecek. Altyapının tamamlanmasının ardından da BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) asfalt çalışmalarına başlanacak.

İş, kısa sürede tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulacak.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikPulluktaki Otları Temizlerken Canından Oldu
Sonraki İçerikSezona Galibiyetle Başlamak İstiyoruz
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz