Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Derekışla-Sarıkaya-Alembeyli Grup Yoluna Sıcak Asfalt

İl Özel İdaresi’nin 2018 yılı programında yer alan bitümlü sıcak karışım (BSK) çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bitümlü Sıcak Karışım asfalt çalışmalarının yapıldığı yerlerden biri olan Sungurlu’ya bağlı Derekışla-Sarıkaya-Alembeyli grup yolunda çalışmalar tamamlandığı bildirildi.

Derekışla-Sarıkaya-Alembeyli Grup Yoluna Sıcak Asfalt » Sungurlu HaberDerekışla-Sarıkaya-Alembeyli Grup Yoluna Sıcak Asfalt » Sungurlu HaberDerekışla-Sarıkaya-Alembeyli Grup Yoluna Sıcak Asfalt » Sungurlu HaberDerekışla-Sarıkaya-Alembeyli Grup Yoluna Sıcak Asfalt » Sungurlu Haber

İş kapsamında ilk olarak 3 km.’lik yolun altyapı çalışmaları ile köy yolu geometrik standartlarına uygun olmayan yerler revize edildi. Altyapının tamamlanmasının ardından da BSK (Bitümlü Sıcak Karışım) asfalt çalışmalarına başlandı.
İl Özel İdaresi ekiplerinin çalışmaları neticesinde Derekışla-Sarıkaya-Alembeyli grup yolunda yapılan 3 km. bitümlü sıcak karışım asfalt çalışmaları tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu.

İlgili İçerikler

Reflektör Can Kurtarır

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Üniversite Öğrencileri Komando Andını Okudu (VİDEO)

Safa Özhazinedar

 Çorum Şeker Fabrikası 528 Milyona Satıldı

Safa Özhazinedar

Canlar 19’dan Teşekkür

Safa Özhazinedar

TARİH YAZMAYA DEVAM EDİYORLAR

Sungurlu Belediyesi Başarılı Sporcuları Ödüllendirdi

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar