DERE, SUNGURLU’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Sponsor

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya geldi.

Dere, Vali Mustafa Çiftçi ile beraber İstiklal Savaşı Gazimiz Merhum Hacı Arif Çil’in kızı Ayşe Erzurumluoğlu’nu ziyaret etti. Daha sonra beraberinde ki heyetle S.S. Sungurlu Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ni ziyaret eden Dere, İşletme Sahibi Hava Özata’dan bilgi aldı.

Sungurlu’da faaliyet gösteren MİR Tekstili ziyaret ederek incelemelerde bulunan Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, daha sonra Sungurlu Askerlik Şubesi Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Sponsor

Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret eden Dere, Dernek Başkanı Seyfi Keyvanoğlu’na çeşitli hediyeler takdim etti.

Dere, Sungurlu OSB’de bulunan fabrikaları da ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaretler sonunda sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Dere, “Bugün memleketim Sungurlu’muzdaydık. Duygu, umut, samimiyet ve içtenlik dolu bir gündü. Sivil toplum kuruluşlarımız ve siyasi partilerimizin yöneticileriyle Sungurlu’muzun gelişimi için yapabileceklerimizi konuştuk. OSB’mizi ziyaret ettik. Sungurlu’da bu birlikteliği görmek, hissetmek, yaşamak inancımızı artırdı.  Programda emeği geçen değerli Valimiz, Kaymakamımız, Ticaret ve Sanayi Odamız, OSB Yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve tüm diğer kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Değerli dostum MKE AŞ. Genel Müdürü Yasin Akdere’de ayrı bir teşekkürü hak ediyor.  Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın. Bizlere memleketimizde el birliğiyle güzel işler yapmayı, yeni iş sahaları oluşturmayı ve gençlerimizin eğitimine katkı sağlamayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKAVGA VE GÜRÜLTÜ İHBARINA POLİS BASKINI: 7 GÖZALTI
Sonraki İçerikKontrolden Çıkan Araç Tarlaya Uçtu: 2 Ölü, 3 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz