-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemDERE, SUNGURLU’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

DERE, SUNGURLU’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

- Google Reklamı -

Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Sungurlu’ya geldi.

Dere, Vali Mustafa Çiftçi ile beraber İstiklal Savaşı Gazimiz Merhum Hacı Arif Çil’in kızı Ayşe Erzurumluoğlu’nu ziyaret etti. Daha sonra beraberinde ki heyetle S.S. Sungurlu Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’ni ziyaret eden Dere, İşletme Sahibi Hava Özata’dan bilgi aldı.

Sungurlu’da faaliyet gösteren MİR Tekstili ziyaret ederek incelemelerde bulunan Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere, daha sonra Sungurlu Askerlik Şubesi Başkanlığı’nı ziyaret etti.

- Advertisement -

Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği’ni ziyaret eden Dere, Dernek Başkanı Seyfi Keyvanoğlu’na çeşitli hediyeler takdim etti.

Dere, Sungurlu OSB’de bulunan fabrikaları da ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ziyaretler sonunda sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Dere, “Bugün memleketim Sungurlu’muzdaydık. Duygu, umut, samimiyet ve içtenlik dolu bir gündü. Sivil toplum kuruluşlarımız ve siyasi partilerimizin yöneticileriyle Sungurlu’muzun gelişimi için yapabileceklerimizi konuştuk. OSB’mizi ziyaret ettik. Sungurlu’da bu birlikteliği görmek, hissetmek, yaşamak inancımızı artırdı.  Programda emeği geçen değerli Valimiz, Kaymakamımız, Ticaret ve Sanayi Odamız, OSB Yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve tüm diğer kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Değerli dostum MKE AŞ. Genel Müdürü Yasin Akdere’de ayrı bir teşekkürü hak ediyor.  Rabbim işlerimizi kolaylaştırsın. Bizlere memleketimizde el birliğiyle güzel işler yapmayı, yeni iş sahaları oluşturmayı ve gençlerimizin eğitimine katkı sağlamayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu