DERE, SUNGURLU’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

Sponsor

Milli Savunma Bakan Yardımcısı hemşehrimiz Muhsin Dere bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilçemize geldi.

Bakan Yardımcısı Muhsin Dere ilçemizde bir takım ziyaret ve incelemelerde bulundu. Dere, ilk olarak Sungurlu Kaymakamlığını ziyaret etti. Burada OSB’ye yapılması planlanan yatırımlarla alakalı yönetim kurulu üyeleriyle karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Daha sonra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Makine ve Kimya Endüstrisi A.Ş ile 22 Eylülde imzalanan protokole istinaden ilk etap olarak kurulan Robotik ve Kodlama Atölyesi’ni ziyaret eden Bakan Yardımcısı Dere, son olarak Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaret etti.

Sponsor

Ziyarette Kaymakam Fatih Görmüş, TSO Başkanı Behiç Akkaş, OSB Yönetim Kurulu Üyeleri il genel meclisi üyeleri Alaettin Tosundereoğlu, Mehmet Kaplan ve Ercan Şahin, Muhsin Dere’ye eşlik ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikMİNİBÜS İLE OTOMOBİL ÇARPIŞTI : 1 YARALI
Sonraki İçerikOTOMOBİL ŞARAMPOLE DÜŞTÜ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz