DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜNDEN ENGELLİ ÇOCUKLARA ŞEFKAT ELİ

Sponsor

Sungurlu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından, 3 Aralık engelliler gününde Sungurlu Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi ziyaret edilerek öğrencilere hobi edindirmek, onların eğlenceli ve verimli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli tarafından dekoratif jel mum yapımı etkinliği gerçekleştirildi.

Sungurlu Ziraat Odası Başkanlığının desteği ile alınan dekoratif jel mum malzemeleri ile öğrencilere dekoratif jel mum yapımı öğretilerek Denetimli Serbestlik Müdürlüğü personeli ve öğrenciler tarafından birlikte yapılan mumlar eğitim merkezi öğrencilerine ve eğiticilerine hediye edildi.

Denetimli Serbestlik Müdürü Mesut Öztürk, Engelliler gününde yapılan etkinlikle öğrencilerin yeni bir hobi kazanmalarına, beceri geliştirmelerine ve eğlenceli vakit geçirmelerine katkıda bulunduklarını, onların mutluluklarına ortak olduklarını, engelli öğrencilerin mutluluklarını görmelerinin kendilerini de çok mutlu ettiğini, sadece engelliler gününde değil her gün engelliler günü gibi hareket etmeleri gerektiğini ve her bir bireyin bir engelli adayı olduğunun da akıldan çıkarılmayarak bir yaşam sürmelerinin gerekliliğini ifade ederek Müdürlük olarak bu ve buna benzer etkinliklere devam edeceklerini söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBERBER VE KUAFÖRLERDEN ENGELLİLERE ÜCRETSİZ TIRAŞ
Sonraki İçerikENGELLİ ÖĞRENCİLER BİR GÜNLÜĞÜNE ÜNİVERSİTELİ OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz