-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemDenetimler Hız Kesmeden Devam Ediyor

Denetimler Hız Kesmeden Devam Ediyor

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını ilgilendiren konularda, denetimlerini taviz vermeden sürdürüyor Ekipler, son olarak İlçe genelindeki tüm pastaneler ve fırınları denetimden geçirdi. Denetimlerde, iş yeri açma ruhsatı, çalışanların sağlık karnesi, fiyat listesi, genel temizlik, imalathane temizliği, iş kıyafeti giyilip giyilmediğini kontrol etti.

Sungurlu Belediye Zabıta Müdürü Kemal KARAMAN, ilçede faaliyet gösteren fırın ve pastanelerde öncelikle hijyen ve gıda denetiminin yapıldığını, şu ana kadar denetimlerde olumsuz bir durumla karşılaşmadıklarını söyledi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir ŞAHİNER, Belediye olarak vatandaşın sağlığını ilgilendiren konularla ilgili çalışmaları titizlikle sürdürdüklerini belirterek; “Ekiplerimizin gerçekleştirdiği bu denetimlerde amacımız halkımızın kaliteli, sağlıklı ve güvenli gıdaya ulaşmasını sağlamaktır.

- Advertisement -

Bu yöndeki denetimlerimiz devam edecektir. Halkın sağlığını hiçe sayan, sağlıksız ve hijyenik olmayan koşullarda üretim yapan şahıs ve kurumlara asla taviz vermeyeceğiz. Ayrıca, bu konuda gerekli özeni gösteren her türlü sağlıklı ortamı sağlayan esnaflarımızada teşekkür ediyoruz” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu