-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemDENETİMDEN SONRA PAZAR YERİNDE SIKI TEDBİRLER ALINDI

DENETİMDEN SONRA PAZAR YERİNDE SIKI TEDBİRLER ALINDI

Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam Vekili Yunus Ataman'ın pazar yeri denetimi esnasında verdiği talimatlar doğrultusunda sıkı tedbirler alındı.

- Google Reklamı -

Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam Vekili Yunus Ataman’ın pazar yeri denetimi esnasında verdiği talimatlar doğrultusunda sıkı tedbirler alındı.

Pazar yerine tek giriş-çıkış noktası belirlenerek vatandaşımızın kontrollü girmesi sağlanıyor. Pazar alanında sosyal mesafenin korunması amacıyla içeri girmesi gereken kişi sayısının da tespit edildiği alanda tüm tedbirlerin uygulanabilmesi için 1 Emniyet Amiri ve 4 polis memuru ile 4 zabıta memuru görevlendirildi.

Girişlerde maskesi olmayan vatandaşlarımıza da Sungurlu Kaymakamlığınca tedarik edilen maskeler ücretsiz dağıtılmakta. Kaymakam Ataman konuyla ilgili olarak ” Özellikle ilçemizin kalabalık alanlarında aldığımız tüm tedbirleri titizlikle uygulamaya çalışıyoruz. Pazar yerinde aldığımız tedbirlerle tüm vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapabildiği ve salgın konusunda kaygı duymadan ayrıldıkları bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. Tüm vatandaşlarımızdan istirhamımız tedbirlere azami derecede riayet edilmesi. Tedbirlere uyulduğu sürece Sungurlulu hemşehrilerimizle birlikte bu süreci çok kısa zamanda aşacağımıza inanıyorum” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4154
EUR
28,9735
GBP
33,4781
RUB
0,2837
CNY
3,7548
JPY
0,1837

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu