DENETİMDEN SONRA PAZAR YERİNDE SIKI TEDBİRLER ALINDI

Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam Vekili Yunus Ataman'ın pazar yeri denetimi esnasında verdiği talimatlar doğrultusunda sıkı tedbirler alındı.

Sponsor

Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam Vekili Yunus Ataman’ın pazar yeri denetimi esnasında verdiği talimatlar doğrultusunda sıkı tedbirler alındı.

Pazar yerine tek giriş-çıkış noktası belirlenerek vatandaşımızın kontrollü girmesi sağlanıyor. Pazar alanında sosyal mesafenin korunması amacıyla içeri girmesi gereken kişi sayısının da tespit edildiği alanda tüm tedbirlerin uygulanabilmesi için 1 Emniyet Amiri ve 4 polis memuru ile 4 zabıta memuru görevlendirildi.

Girişlerde maskesi olmayan vatandaşlarımıza da Sungurlu Kaymakamlığınca tedarik edilen maskeler ücretsiz dağıtılmakta. Kaymakam Ataman konuyla ilgili olarak ” Özellikle ilçemizin kalabalık alanlarında aldığımız tüm tedbirleri titizlikle uygulamaya çalışıyoruz. Pazar yerinde aldığımız tedbirlerle tüm vatandaşlarımızın gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapabildiği ve salgın konusunda kaygı duymadan ayrıldıkları bir ortam sağlamayı hedefliyoruz. Tüm vatandaşlarımızdan istirhamımız tedbirlere azami derecede riayet edilmesi. Tedbirlere uyulduğu sürece Sungurlulu hemşehrilerimizle birlikte bu süreci çok kısa zamanda aşacağımıza inanıyorum” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSarıaltun Mezarı Başında Anıldı
Sonraki İçerik3 MAYIS MİLLİYETÇİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz