Değerlerimize Uygun Edepli Mizah ve Karikatür Eğitimi Başladı

Sponsor

Sungurlu Gençlik Merkezi bünyesinde yürütülen kulüp faaliyetleri içerisinde yer alan karikatür kulüplerine eğitsel ve teknik destek vermek amacıyla ‘Değerlerimize Uygun Edepli Mizah Karikatür Eğitimleri’ düzenleniyor.
Sungurlu Gençlik Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Eğitimler Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından belirtilen takvim çerçevesinde gençlik merkezine gönderilen eğitim setleri kullanılarak gençlik merkezince gerçekleştiriliyor. Eğitim setleri her biri ders anlatımlarını içeren 14 adet videodan oluşmakta olup, eğitimlerde video anlatımları uygulamalı olarak katılımcılar ile birlikte Gençlik Lideri eşliğinde işlenmektedir. Her hafta Cumartesi günü Gençlik Liderimiz tarafından saat 10:30 – 12:30 arasında Gençlik Merkezimizde eğitimler devam etmektedir. Karikatür ve çizim konusunda ilgili olan gençlerimizi Gençlik Merkezimize bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Sponsor
Önceki İçerikİYİ Parti’de Görev Dağılımı Yapıldı
Sonraki İçerikCANLI MÜZİK PROGRAMI İPTAL EDİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz