Daha Yeşil Bir Sungurlu İçin Belediye Ekipleri Çalışmalarına Devam Ediyor

Sponsor

Sungurlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, daha yeşil bir Sungurlu için çalışmalarına devam ediyor.

“Vatandaşlarımıza daha kaliteli, daha yeşil yaşam alanları sunmak amacıyla çevre düzenleme çalışılmalarımız aralıksız sürdürülüyor. ” diyen Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, “Bu kapsamda; Karşıyaka mezarlık yamaçlarına 400 karaçam, 450 sedir ve 280 adet mavi servinin dikimi gerçekleştirildi. Ağaç dikim çalışmaları devam ederken, ekiplerimiz tarafından çevre temizlemesi yapılarak doğaya zarar veren ve çirkin görüntü oluşturan maddeler de doğadan temizledi.’’ ifadelerinde bulundu.

Sponsor
Önceki İçerik“Ailene Bir Mesaj Gönder? -Beklemesinler…”
Sonraki İçerikAfrin Operasyonunda Son Durum
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz