CUMARTESİ GÜNLERİ KİMSEYE SÖZ VERMEYİN

Sponsor

Sungurlu’da yaptığı yeniliklerle son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Nostalji Restaurant bir yeniliğe daha imza atıyor.

Atatürk meydanında hizmet veren ve açıldığı günden itibaren Sungurlu’ların uğrak noktası haline gelen Nostalji Restaurant, kısa bir süre önce balık çeşitleriyle de Sungurlu halkına hizmet vermeye başlamıştı. Daha sonra açık büfe kahvaltıyı Sungurlu halkının hizmetine sunan Nostalji Restaurant, şimdiler de bir yeniliğe daha imza atıyor.

HER CUMARTESİ CANLI MÜZİK

İşletme sahibi Yasin Karaağaç, açıldıkları günden itibaren yeniliklere devam ettiklerini söyleyerek, her Cumartesi akşam 17:30’da Canlı Müzik etkinliği düzenleyeceklerini, mahalli sanatçılar Murat Vargeloğlu ve Arif Kekeç’in sahne alacağını ve rezervasyon yaptırmak isteyen vatandaşların 0364 311 01 01 telefon numarasından rezervasyon yaptırmalarını istedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikEKMEĞE YENİ ZAM YOLDA…
Sonraki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER, KARAMAN’IN ÇORUM PROGRAMINA TEPKİ GÖSTERDİ. ŞAHİNER; “BÖYLE BİR İNSANLA HEMŞEHRİ OLMAKTAN UTANIYORUM”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz