ÇÖSAB’TAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Sponsor

Çorum Özel Sporcular Azim ve Başarı Kulübü Başkanı Fatih Atlı, Antrenör Onur Alagöz ve kulüp sporcuları Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret ederek, kadın futbol takımına yapmış olduğu araç desteği için teşekkür ettiler.

Çorum ilk kadın futbol takımının 09.04.2021 tarihinde Kayseri Gençlerbirliği Kadın Futbol Takımı ile Kayseri’de yapacağı maç öncesi maddi ve manevi hiçbir destek bulamadıklarını, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in durumdan haberdar olur olmaz destek sağladığını belirten Başkan Atlı “Kayseri maçı öncesi yaşadığımız bir krizde bizi yalnız bırakmayan ve tüm sporcu kardeşlerimizin her daim yanlarında olduklarını beyan ederek sporcularımıza araç tahsis eden Sayın Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’e teşekkür ederiz. Kendisi ve ekibi her konuda yanımızda olduklarını sonuna kadar hissettirdiler. Bizde kendisini makamında ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Bizleri misafir ettiği içinde ayrıca teşekkür ederiz. ” dedi.

Genç sporcularının başarılarından gurur duyduğunu ifade eden Başkan Şahiner ise” Bizler bu koltuklarda boşuna oturmuyoruz. Elimizden gelen her şeyi her konuda yapmaya her zaman hazır olduk ve yaptık. İlimizin ilk ve başarılı kadın futbol takımını yalnız bırakmamız tabi ki mümkün değildi. Sporun ve sporcularımızın her zaman yanındayız. Belediyemiz ve şahsım adına ne yapılması gerekirse maddi manevi imkanlarımızla biz buradayız.” dedi.

Sponsor

Başkan Fatih Atlı, antrenör Onur Alagöz ve sporcular, Başkan Şahiner’e çiçek takdim ederek ziyareti sonlandırdı.

Sponsor
Önceki İçerikAK Gençlik Espor Turnuvası Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Katılımıyla Gerçekleşti
Sonraki İçerikKAVŞAKTA İKİ OTOMOBİL ÇARPIŞTI : 2 YARALI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz