-0.6 C
Sungurlu
02/12/2023
Sungurlu HaberleriGündemÇORUM’UN YETİŞEMEDİĞİ YERE SUNGURLU BELEDİYESİ YETİŞİYOR !

ÇORUM’UN YETİŞEMEDİĞİ YERE SUNGURLU BELEDİYESİ YETİŞİYOR !

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Uğurludağ ilçesine bağlı Küçük Erikli Köyü’nde okul sevisi beklerken ıslanan ve üşüyen çocuklar için durak gönderdi.

- Google Reklamı -

Uğurludağ ilçesine bağlı Küçük Erikli Köyü Muhtarı Selami Akburu ve 1. Aza Kamil Akburu, defalarca talep etmelerine rağmen kış ve yaz mevsimlerinde, öğrencilerin okula gitmek için servis beklerken ıslandıkları ve üşüdükleri için köylerine durak ihtiyacı olduğunu yetkililere bildirdi. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, yardım talebi üzerine belediye ekiplerine okul servisi için durak hazırlatarak köy ihtiyar heyetine teslim etti.

ORADAKİ ÇOCUKLAR DA BİZİM ÇOCUKLARIMIZ !

Bugüne kadar sonuç alamayan muhtar, konuyu Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e iletti.  Durak konusunda yardımcı olmasını talep etmeleri üzerine Sungurlu Belediye başkanı Abdulkadir Şahiner, oradaki okul servisi beklerken üşüyen ve ıslanan çocuklar bizim çocuklarımız diyerek Belediye ekiplerine talimat verdi.  Kısa sürede durağı yaparak köye götüren Belediye ekipleri, köy ihtiyar heyetine teslim etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Duraklar teslim edilirken köy halkı Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi. Durağın önünde fotoğraf çekinen köylüler, Küçük Erikli köyü sosyal medya hesabından paylaşım yaptılar.

TRY - Türk Lirası
USD
28,8998
EUR
31,4795
GBP
36,6999
RUB
0,3168
CNY
4,0864
JPY
0,1968

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu