ÇORUM’UN YETİŞEMEDİĞİ YERE SUNGURLU BELEDİYESİ YETİŞİYOR !

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Uğurludağ ilçesine bağlı Küçük Erikli Köyü’nde okul sevisi beklerken ıslanan ve üşüyen çocuklar için durak gönderdi.

Sponsor

Uğurludağ ilçesine bağlı Küçük Erikli Köyü Muhtarı Selami Akburu ve 1. Aza Kamil Akburu, defalarca talep etmelerine rağmen kış ve yaz mevsimlerinde, öğrencilerin okula gitmek için servis beklerken ıslandıkları ve üşüdükleri için köylerine durak ihtiyacı olduğunu yetkililere bildirdi. Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, yardım talebi üzerine belediye ekiplerine okul servisi için durak hazırlatarak köy ihtiyar heyetine teslim etti.

ORADAKİ ÇOCUKLAR DA BİZİM ÇOCUKLARIMIZ !

Bugüne kadar sonuç alamayan muhtar, konuyu Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e iletti.  Durak konusunda yardımcı olmasını talep etmeleri üzerine Sungurlu Belediye başkanı Abdulkadir Şahiner, oradaki okul servisi beklerken üşüyen ve ıslanan çocuklar bizim çocuklarımız diyerek Belediye ekiplerine talimat verdi.  Kısa sürede durağı yaparak köye götüren Belediye ekipleri, köy ihtiyar heyetine teslim etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER

Duraklar teslim edilirken köy halkı Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi. Durağın önünde fotoğraf çekinen köylüler, Küçük Erikli köyü sosyal medya hesabından paylaşım yaptılar.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’NUN GELECEĞİ İLE OYNUYORLAR
Sonraki İçerikEDS YAPILSIN, GELİRİ DE SMA HASTALARINA VE ŞEHİT AİLELERİNE BAĞIŞLANSIN
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz