“Çorum’un Ulaşım Sorunlarına Dikkat Çekti”

İyi Parti Ankara Milletvekili Şenol Sunat, bütçe görüşmelerinde TBMM Genel Kurulu’nda partisi adına yaptığı konuşmada, Çorum'un ulaşım sorunlarına dikkat çekti. Havaalanı, demiryolu, lojistik yollar, İskilip-Tosya Karayolu ile Oğuzlar cevizine değindi.
İyi Parti Ankara Milletvekili Şenol Sunat, bütçe görüşmelerinde TBMM Genel Kurulu’nda partisi adına yaptığı konuşmada, Çorum'un ulaşım sorunlarına dikkat çekti. Havaalanı, demiryolu, lojistik yollar, İskilip-Tosya Karayolu ile Oğuzlar cevizine değindi.
Sponsor

İyi Parti Ankara Milletvekili Şenol Sunat, bütçe görüşmelerinde Çorum’un ulaşım sorunlarına dikkat çekti, Bakan’a Oğuzlar cevizi tavsiye etti.

İyi Parti Ankara Milletvekili Şenol Sunat, bütçe görüşmelerinde TBMM Genel Kurulu’nda partisi adına yaptığı konuşmada, havaalanı, demiryolu, lojistik yollar, İskilip-Tosya Karayolu ile Oğuzlar cevizine değindi.

Sunat, konuşmasında şöyle dedi; ‘Çorumlular beni aradı. Havaalanı, demiryolu ve lojistik yollarının söz verildiği halde yapılmadığını, hatta özellikle İskilip-Tonya (Tosya) bağlantılı İstanbul yolunun temelinin 19 yıl önce atıldığını ve her seçim döneminde söz verildiğini, ancak halen bir hareket olmadığını söylememi istediler. Bu yol yapıldığında Çorum ve ilçeleri, Kastamonu ve Çankırı yarar görecek. Elçiye zeval olmaz. Biliyorum yine AK Parti milletvekilleri kızacak bana yine kızacak bu konuda. Çorumlu’ların günahı ne? En büyük desteği de Çorum ve ilçelerinden aldınız. Nasıl olsa bir şey yapmadan da oy alıyoruz diye mi düşünüyorsunuz. Müteahhitlerinizin rant elde edeceği, cukka sağlayacağı bir iş olarak görmüyorsunuz herhalde. Ama ben bu kürsüden söz veriyorum. İyi Parti iktidarında Anadolu’muzun bütün il ve ilçeleri ayağa kalkacak. Bunu yaparken de hazinenin parasını peşkeş çekmeden, kimsenin hakkını ve hukukunu yemeden yapacağız.

Sponsor

BAKAN’A OĞUZLAR CEVİZİ TAVSİYE ETTİ

Çorum’un Oğuzlar ilçesi var. Küçük bir ilçe ama çok iyi ceviz yetiştiriyor, üretiyor. Bakan’a tavsiyemdir, Oğuzlar’ın cevizi çok kaliteli olup zekâya da iyi gelmektedir. Yemesini tavsiye ediyorum. Aynı zamanda yerli ve millidir. Oğuzlar’ın cevizini de yok etmeyin diyorum.”

Sponsor
Önceki İçerikEn İyi YouTube Video İndirme Programları 2020
Sonraki İçerikZİRVE YARIŞI KIZIŞTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz