ÇORUMLU GAZİ’NİN İMZA GÜNÜ

Sponsor

Diyarbakır Hani’de görevli iken 2016 yılında Diyarbakır Sur’da terör örgütleri ile girmiş olduğu çatışmada ağır yaralanan ve Ankara Gülhane Hastanesi’nde uzun süre tedavi gören Gazi Üsteğmen Bahattin Seçgin’in ‘Hendeklerde Vurulduk’ adlı kitabı Eskişehir Haller Gençlik Merkezi’nde imza gününde sevenleriyle buluştu.

Yaşanmışlıkları bir araya getirerek kaleme döken, her yaş grubundan farklı insanların yoğun ilgisiyle karşılaşan Gazi Üsteğmen Bahattin Seçgin, her bir kitapseverle ayrı ayrı sohbet edip kitaplarını imzaladı.
Köylü ve akrabaları bu önemli ve anlamlı gününde Gazi Seçgin’i yalnız bırakmadı. Başta Eczacı Serpil Seçgin, Salih Seçgin’in yanı sıra köylüsü ve akrabaları Ekrem Güngör, Hüsnü Güngör ve Prof. Dr. Ahmet Güngör imza gününde hazır bulundu.
Hüsnü Güngör, “Vatan toprağının bütünlüğü bekasını, canını hiçe sayan şehit ve gazilerimize borçluyuz. Biz de bugün gazimiz Bahattin Seçgin’in kitabını almak, imzalatmak ve yanında olduğumuzu göstermek adına şahsım, ağabeyim (Ekrem Güngör) ve kardeşim Prof.Dr. Ahmet Güngör olarak gurur duyduğumuzu burada ifade etmek isterim” dedi.

Eskişehir karayolları bölge şefi Kadir Özbek’in yanı sıra Eskişehirli edebiyat, sanat çevresinden onlarca insanın katıldığı etkinlik yer yer duygulu anlara sahne oldu.
Seçgin konuşmasında, “Şanlı Türk ordusunun bir ferdi olarak her an bu vatan toprağına canını vermeye hazır olduğunu, en son girmiş olduğu çatışmada bedensel ve ruhen oldukça zorlu bir sınavdan geçtiğini askerlik anıları ile ilgili hayata dair yaşanmışlıkları kaleme dökerek hayatın her alanında var olduğunu ifade etti.
Ayrıca kendisi gibi asker olan eşi Aysun Seçgin, Ordunun bir subayı ve Türk milletinin bir bireyi olarak eşinin her zaman destek ve dayanağı olmaya devam edeceğini ifade etti.
Program sonunda Sungurlu Kırım Türkleri Gönüllüleri Gönül sofrası Ailesi etkinlikleri ile tanınan Hüsnü Güngör, Sungurlulu işadamları Aksular Gıda Çağlar Aksu, Kemal Öz Mantı Bülent Özdoğan, Prof Dr Ahmet Güngör, Öztemiz Kuruyemiş, İsmail Öztemiz, Abidin Özkan, Ümit Özkan tarafından hazırlanan ‘Kırım’dan çıktık yola’ kitabı, hazırlanan hediyeleri Gazi Bahattin Seçgin ve eşine takdim ettiler.
Kitap Atayurt Yayın evinde 3 baskı yapıldı. İlgi duyan kitabı okumak isteyen kitap severler, kitabı Ankara Atayurt kitap evinden temin edebilir.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMilli Eğitim Bakanı Selçuk, Twitter’dan Duyurdu: Hazırız, Yarını Bekleyin
Sonraki İçerikBU KEZ SUNGURLU’DA ORTAYA ÇIKAN “ROBİN HOOD” 30 BİN LİRALIK BAKKAL BORCUNU KAPATTI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz