ÇORUMGAZ İRTİBAT BÜROSU TAŞINDI, VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

sungurlu-çorumgaz-irtibat-bürosu-nerede
Sponsor

Eski Belediye Hizmet Binasında hizmet veren Çorumgaz İrtibat Bürosu bundan sonra Şehit Orhan Yazdıç Traktör Galericiler Sitesi arkasında bulunan RMS-A’da hizmet verecek. Taşınma işleminden memnun olmayan vatandaşlar, özellikle yaşlıların yeni irtibat bürosunu bulmakta sorun yaşayacağını söyledi.
Uzun yıllardır çarşı merkezinde bulunan Eski Belediye Hizmet Binasının 1. katında hizmet veren Çorumgaz İrtibat Bürosu, dün itibariyle kendi yeri olan Sungurlu-Çorum karayolu Şehit Orhan Yazdıç Traktör Galericiler Sitesi arkasında bulunan RMS-A’a taşındı.

Aliexpress TR

TAŞIMA İŞLEMİ BAŞLADI

Edindiğimiz bilgiye göre Sungurlu Belediyesi’ne ait Eski Belediye Hizmet Binasında bulunan Çorumgaz’ın bulunduğu yerin önceki gün ihalesinin yapıldığı, kendi yerine taşınma kararı alan Çorumgaz’ın bu yüzden ihale girmediği ve taşıma işlemine başladığı öğrenildi.
İrtibat Bürosu çalışanları taşıma işlemlerine dün itibariyle başlarken, büronun bugünden itibaren yeni yerinde vatandaşların hizmetinde olacağı öğrenildi. Çalışanlar tarafından kapıya ‘Müşteri hizmetlerini Traktör Galerisi arkasında bulunan RMS’A’dan hizmet verilecektir’ notu asıldı.

Uzun yıllardır çarşı merkezinde bulunan Eski Belediye Hizmet Binasının 1. katında hizmet veren Çorumgaz İrtibat Bürosu, dün itibariyle kendi yeri olan Sungurlu-Çorum karayolu Şehit Orhan Yazdıç Traktör Galericiler Sitesi arkasında bulunan RMS-A’a taşındı.Eski Belediye Hizmet Binasında hizmet veren Çorumgaz İrtibat Bürosu bundan sonra Şehit Orhan Yazdıç Traktör Galericiler Sitesi arkasında bulunan RMS-A’da hizmet verecek. Taşınma işleminden memnun olmayan vatandaşlar, özellikle yaşlıların yeni irtibat bürosunu bulmakta sorun yaşayacağını söyledi. | Sungurlu Haber

HABERİ OLMAYANLAR ŞOK YAŞADI !

Değişiklikten haberdar olmayan ve dün doğalgaz işlemleri için İrtibat Bürosuna gelen vatandaşlar, boş bir işyeriyle karşılaşırken, şehir dışı sayılacak bir yere neden taşındıklarını merak ettiklerini söyledi.
Özellikle yaşlıların yeni irtibat bürosunun bulmakta sorun yaşayacağını söyleyen vatandaşlar, “Şimdi şehir dışı sayılabilecek bir yere aracı olanlar aracı ile aracı olmayanlar ise otobüs ile gidecek. Bankaya para yatırmak için tekrar şehir merkezine dönecek, daha sonra dekontu vermek için ise tekrar büroya gelecek. Ve sonra tekrar vasıta ile şehir merkezine gelecek. Eski hizmet binası çarşıda idi ve insanlar işlemlerini kolayca hallede biliyordu” dediler.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKampanyaya Destek Çığ Gibi Büyüyor
Sonraki İçerikKök Hücre Bağışıyla Bir Hayat Kurtardı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz