-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemÇORUMGAZ İRTİBAT BÜROSU TAŞINDI, VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

ÇORUMGAZ İRTİBAT BÜROSU TAŞINDI, VATANDAŞLAR İSYAN ETTİ

- Google Reklamı -

Eski Belediye Hizmet Binasında hizmet veren Çorumgaz İrtibat Bürosu bundan sonra Şehit Orhan Yazdıç Traktör Galericiler Sitesi arkasında bulunan RMS-A’da hizmet verecek. Taşınma işleminden memnun olmayan vatandaşlar, özellikle yaşlıların yeni irtibat bürosunu bulmakta sorun yaşayacağını söyledi.
Uzun yıllardır çarşı merkezinde bulunan Eski Belediye Hizmet Binasının 1. katında hizmet veren Çorumgaz İrtibat Bürosu, dün itibariyle kendi yeri olan Sungurlu-Çorum karayolu Şehit Orhan Yazdıç Traktör Galericiler Sitesi arkasında bulunan RMS-A’a taşındı.

Aliexpress TR

TAŞIMA İŞLEMİ BAŞLADI

Edindiğimiz bilgiye göre Sungurlu Belediyesi’ne ait Eski Belediye Hizmet Binasında bulunan Çorumgaz’ın bulunduğu yerin önceki gün ihalesinin yapıldığı, kendi yerine taşınma kararı alan Çorumgaz’ın bu yüzden ihale girmediği ve taşıma işlemine başladığı öğrenildi.
İrtibat Bürosu çalışanları taşıma işlemlerine dün itibariyle başlarken, büronun bugünden itibaren yeni yerinde vatandaşların hizmetinde olacağı öğrenildi. Çalışanlar tarafından kapıya ‘Müşteri hizmetlerini Traktör Galerisi arkasında bulunan RMS’A’dan hizmet verilecektir’ notu asıldı.

Uzun yıllardır çarşı merkezinde bulunan Eski Belediye Hizmet Binasının 1. katında hizmet veren Çorumgaz İrtibat Bürosu, dün itibariyle kendi yeri olan Sungurlu-Çorum karayolu Şehit Orhan Yazdıç Traktör Galericiler Sitesi arkasında bulunan RMS-A’a taşındı.Eski Belediye Hizmet Binasında hizmet veren Çorumgaz İrtibat Bürosu bundan sonra Şehit Orhan Yazdıç Traktör Galericiler Sitesi arkasında bulunan RMS-A’da hizmet verecek. Taşınma işleminden memnun olmayan vatandaşlar, özellikle yaşlıların yeni irtibat bürosunu bulmakta sorun yaşayacağını söyledi. | Sungurlu Haberleri

HABERİ OLMAYANLAR ŞOK YAŞADI !

Değişiklikten haberdar olmayan ve dün doğalgaz işlemleri için İrtibat Bürosuna gelen vatandaşlar, boş bir işyeriyle karşılaşırken, şehir dışı sayılacak bir yere neden taşındıklarını merak ettiklerini söyledi.
Özellikle yaşlıların yeni irtibat bürosunun bulmakta sorun yaşayacağını söyleyen vatandaşlar, “Şimdi şehir dışı sayılabilecek bir yere aracı olanlar aracı ile aracı olmayanlar ise otobüs ile gidecek. Bankaya para yatırmak için tekrar şehir merkezine dönecek, daha sonra dekontu vermek için ise tekrar büroya gelecek. Ve sonra tekrar vasıta ile şehir merkezine gelecek. Eski hizmet binası çarşıda idi ve insanlar işlemlerini kolayca hallede biliyordu” dediler.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2945
EUR
28,8541
GBP
33,1772
RUB
0,2826
CNY
3,7330
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu