-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemÇORUM'DA YAPILAN EN BAŞARILI BAŞKAN ANKETİNDEN İLK SIRADA ŞAHİNER SEÇİLDİ

ÇORUM’DA YAPILAN EN BAŞARILI BAŞKAN ANKETİNDEN İLK SIRADA ŞAHİNER SEÇİLDİ

- Google Reklamı -

Çorum’un en kapsamlı sosyal medya hesaplarından Çorum Time tarafından Çorum merkez, ilçe ve beldelerini kapsayan “En başarılı belediye başkanı” anketinden Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner birinci çıktı. Ankette başarılı bulunan Belediye Başkanları içerisinde Osmancık Belediye Başkanı Ahmet Gelgör ikinci, İskilip Belediye Başkanı Ali Sülük üçüncü, Ortaköy Belediye Başkanı Taner İsbir de dördüncü sırada yer aldı.

ANKET 100 BİN KİŞİYE ERİŞTİ

100 bin kişiye erişim sağlanan ankete binden fazla kullanıcı yorumları ile katıldı. Her bir kullanıcı başarılı bulduğu belediye başkanını yorum bölümünde belirterek çalışmalarını desteklediğini aktardı.

DÖRT BAŞKANA DESTEK VAR

Ankette destek mesajlarının önemli bir bölümü Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’e yönelik oldu. Ankete katılanların yüzde 28’i Abdulkadir Şahiner’i, yüzde 14’ü Ahmet Gelgör’ü, yüzde 12’si Ali Sülük’ü, yüzde 10’u ise Taner İsbir’i başarılı bulduğunu belirtti.

- Advertisement -

BAYAT SON SIRADA YER ALDI

Ankette Oğuzlar Belediye Başkanı Muzaffer Yıldırım yüzde 7, Çorum Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın yüzde 6, Boğazkale Belediye Başkanı Mesut Ocaklı ile Uğurludağ Belediye Başkanı Remzi Torun yüzde 5, Alaca Belediye Başkanı Halil İbrahim Şaltu yüzde 4, Dodurga Belediye Başkanı Mustafa Aydın yüzde 3, Aşdağul Belediye Başkanı Mehmet Çelik ve Düvenci Belediye Başkanı Necmettin Yalçın da yüzde 2 oy aldı. Anketin son sırasında ise Bayat, Mecitözü, Kargı ve Laçin ilçelerinin belediye başkanları yer aldı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2077
EUR
28,8472
GBP
33,2065
RUB
0,2829
CNY
3,7216
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu