Çorum’a Kanser Tanı ve Tedavi Merkezi Yapılıyor

Sponsor

Ak Parti Çorum Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi Av. Oğuzhan Kaya Çorum’a yapılacak Onkoloji hastanesi hakkında bilgiler verdi.

Kaya; Kanser teşhisinden en son tedaviye kadar her hangi bir hastaneye sevk yapılmaksızın teşhis ve tedavinin bu merkezde yapılacağını, tüm Onkolojik alanlar tek merkezde toplanacağını, Kemoterapi, İyotlu Tedavi, Nükleer Tıp, PET ve Linac Tedavisi Çorum’da uygulanacağını duyurdu.

Çorum Merkez ile Ankara ve Samsun’da tedavi gören aylık 100 hastanın ve ailesinin sevkinin önleneceğini ve çevre illerden de Çorum’a sevk alınmasının planlandığını dile getirdi. Merkezde kemoterapi, radyoterapi, nükleer tıp gibi tüm işlemler aynı merkezden yapılacak ve hemşerilerimiz artık il dışında tedaviye gitmeyecek ve rahatlıkla tedavilerini Çorum’da gerçekleştirecek. Kaya, birlik beraberlik içerisinde Çorum’umuza hak ettiği tüm yatırımları getireceğiz diyerek, Kanser Tanı ve Tedavi Merkezimiz Çorum’umuza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikAzerbaycan, 6 Köyü İşgalden Kurtardı
Sonraki İçerikKamyonet İle Traktör Çarpıştı : 1 Yaralı (VİDEO)
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz