Çorum ve İlçelerinden Afrin Harekatına Destek Çığ Gibi Büyüyor

Sponsor

İskilip’te Afrin’e gönderilmek üzere pişirilen İskilip Dolması ve Leblebi paketlerini taşıyan konvoy İskiliplilerin katılımı ile Mehteran eşliğinde dualarla uğurlandı.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Ahlatçı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda: “Ecdadımız Osmanlı Ordusunun Sefer Yemeği İskilip Dolması bu defa Afrin Seferindeki Mehmetçiklerimiz için yola çıktı. Bu anlamlı organizasyonu düzenleyen İskilip İlçemiz Belediye Başkanı Sayın Recep Çatma’ya , Ak Parti İlçe Başkanımız Sayın Mustafa Lek’e , İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sayın Ali Osman Aygün’e , İlçe Kadın Kollarımıza , Çorum Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Ahmet Yabacıoğlu’na , uğurlamaya katılan MHP ilçe başkanımız başta olmak üzere tüm kıymetli halkımıza ve bu organizasyona katkılarıyla bizler onurlandıran Ak Parti İl Başkanımız Sayın Mehmet Karadağ’a teşekkür ederiz.” dedi.

Sponsor
MuhabirVolkan Hançeroğlu
Önceki İçerikAfrin Kahramanlarına Çorum Leblebisi
Sonraki İçerikKaratekin Güven Tazeledi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz