-0.6 C
Sungurlu
27/05/2023
Sungurlu HaberleriEğitimÇorum Valimiz Necmeddin Kılıç ve Sakarya Valisi Hemşehrimiz İrfan Balkanlıoğlu, öğrencilerle bir...

Çorum Valimiz Necmeddin Kılıç ve Sakarya Valisi Hemşehrimiz İrfan Balkanlıoğlu, öğrencilerle bir araya geldi

- Google Reklamı -

Sungurlu Kaymakamı Mitat GÖZEN öncülüğünde başlatılan “Sungurlu’nun Değerleri Gençlerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında Çorum Valisi Necmeddin KILIÇ ve Sakarya Valisi Hemşehrimiz İrfan BALKANLIOĞLU öğrencilerle buluştu.

Sungurlu Kaymakamı Mitat GÖZEN öncülüğünde başlatılan “Sungurlu’nun Değerleri Gençlerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında Çorum Valisi Necmeddin KILIÇ ve Sakarya Valisi Hemşehrimiz İrfan BALKANLIOĞLU öğrencilerle buluştu. | Sungurlu Haberleri

Özel İdare Konferans Salonunda düzenlenen programda Çorum Valisi Necmeddin KILIÇ ve Sakarya Valisi İrfan BALKANLIOĞLU öğrencilerle buluşmak için Sungurlu´ya geldiler.
Çorum Valisi KILIÇ ve Sakarya Valisi BALKANLIOĞLU öğrencilerle hayatlarından kesitler anlatarak, çeşitli tavsiyelerde bulundular.
Programın açılış konuşmasını Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ERYİĞİT yaptı.
ERYİĞİT konuşmasında “İlçemizde üniversite sınavına girecek 577 öğrencimizin motivasyonu artırmak ve kendi topraklarından yetişen büyükleri rol model almaları için başlattığımız projemize bizleri kırmayıp gelen değerli Sakarya Valimiz Sayın İrfan BALKANLIOĞLU’na ve Çorum Valimiz Sayın Necmettin KILIÇ´a şükranlarımızı sunarım. Yine bu projemizde bizlerden desteklerini esirgemeyip her zaman yanımızda olan Sungurlu Kaymakamız Mitat Gözen’e teşekkür ederim” dedi.
Üniversite sınavına girecek öğrenciler sizlere güvencimiz tamdır diyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ERYİĞİT, başarılarınızla bizlere, ailelinize ve ilçemize büyük gururlar yaşatacaksınız. Bu düşüncelerle 480 km uzaklıktan memleketinin evlatları için gelen Sakarya Valimiz İrfan BALKANLIOĞLU’ na en kalbi şükranlarımı sunar, sizleri saygı ve sevgi ile selamlarım diye söyledi.

- Advertisement -

Sungurlu Kaymakamı Mitat GÖZEN öncülüğünde başlatılan “Sungurlu’nun Değerleri Gençlerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında Çorum Valisi Necmeddin KILIÇ ve Sakarya Valisi Hemşehrimiz İrfan BALKANLIOĞLU öğrencilerle buluştu. | Sungurlu Haberleri
-Başarımızı Arttırmayı Hedefliyoruz

Sungurlu Kaymakamı Mitat GÖZEN “Eğitim alanlarında birçok kural geliştirilmiştir. Bunlardan bir tanesi de öğrenme teorisinin temelini oluşturan ve insanın sosyal çevrede moderni gözlemleyerek sosyal öğrenme kavramıdır.
Bu düşüncelerle oluşturduğumuz Sungurlu’nun değerleri gençlerimizle buluşuyor projemizde üniversite sınavına girecek lise son sınıfı öğrencilerimize modeller sunarak motivasyonlarını ve başarılarını arttırmayı hedefliyoruz.” diye konuşmasına son verdi.

-Bizim Zamanımızda İki Fakülte Vardı

Vali Necmeddin KILIÇ “Sizlerin arasında sizlerin yanında 40 yıl öncesine gittik. Lise yıllarımızda sizler gibi son sınıfta neler yapıyorduk diye şöyle bir düşündüm. Tabi bizim yıllarımızda Üniversiteye girmek çok zordu. Türkiye´de iki tane hukuk fakültesi vardı. Biri Ankara´da biri İstanbul´daydı. Şimdilerde ise bir çok hukuk fakültesi var.
Tekrar Dünyaya gelsem ve bana tercih etme şansı verseler hukuk fakültesini seçerim Ankara´da okurum ve Kaymakam olurum.”dedi.

- Google Reklamı -

Sungurlu Kaymakamı Mitat GÖZEN öncülüğünde başlatılan “Sungurlu’nun Değerleri Gençlerimizle Buluşuyor” projesi kapsamında Çorum Valisi Necmeddin KILIÇ ve Sakarya Valisi Hemşehrimiz İrfan BALKANLIOĞLU öğrencilerle buluştu. | Sungurlu Haberleri
– Bedel Ödemeye Hazırsanız Başarırsınız

Sakarya Valisi İrfan BALKANLIOĞLU, “Benim yapım gereği insanlarla temas kurmayı ve insanlarla iletişim içerisinde olmayı çok sevdiğim için Kaymakamlık mesleğini tercih ettim. Kaymakamlı sevmiştim ben ama Kaymakam olarak ta Vali olarak ta çalışırsan, üretirsen bir yere faydalı olursan son derece mutlu ve huzurlu oluyorsun hem çalıştığın yerdeki insanlar senden hem de siz mutlu ve huzurlu oluyorsunuz” dedi.
Siz eğer ki bir şey istiyorsanız ve bedel ödemeye hazırsanız. Bu istediğinizi başarırsınız diyen Vali BALKANLIOĞLU bu ne olursa olsun kesinlikle başarıyı yakalarsınız. Sizlerden çok büyük insanlar olacak inşallah, çokta iyi yerlere geleceksiniz kendinizi küçümsemeyin. Memleketimizin geleceği sizlerin elinde çocuklar, sizlerin sahip olduğu imkanlar bizlerden çok daha ileride, bu aşamaya gelmişsek ne mutlu bize gelecekte sizler bizleri geleceksiniz, bizlerde size gıpta ile bakacağız. Sizler çok şanlısınız en mağdurunuz bile bizden daha imkanlı devlet her türlü desteği sağlıyor diye öğrencilere söylemde bulundu.

Programa Kaymakam Mitat GÖZEN, Başsavcı Emrah Özge YELKEN, Ağır Ceza Reisi Yasin UĞURER, İlçe Jandarma Komutanı Tolga ÇİFTÇİ, İlçe Emniyet Müdürü İrfan KORKMAZ, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet YILMAZ, Ak Parti İlçe Başkanı İlyas ÖZKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa ERYİĞİT, İl Genel Meclis üyeleri ve öğrenciler katıldı.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
19,6071
EUR
21,3912
GBP
24,5715
RUB
0,2533
CNY
2,8210
JPY
0,1455

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu