ÇORUM ÜÇÜNCÜSÜ OLDULAR

Sponsor

Sungurlu Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Anadolu İmam Hatip Liseleri Meslek Dersleri Bilgi Yarışması’nda üçüncü olma başarısını gösterdi.

Okul Müdürü Kerim Mandıralıoğlu, “İlk olarak tüm öğrencilere kapsayan merkezi sınavda dördüncü olduk. Sonra final bilgi yarışması yapıldı. Bizleri başarıları ile onurlandıran öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ederim. Rabbim her alanda nice güzel başarılar nasip etsin inşallah. Çorum Hitit Üniversitesi İlahiyat Fakültesi, Hıdırlık ve Kentpark gezilerimiz oldu. Dekanımız Prof. Dr. Abdullah Çolak ve ilgililere çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU’DA ENGELLİLER HAFTASI KUTLANDI
Sonraki İçerikMAHMUT ATALAY SPOR SALONU’NUN BAKIM VE ONARIMI YAPILACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz