Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Siyaset

Çorum Uçacak ta Sungurlu Ne Olacak ?

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclisi Üyesi Ercan Şahin, Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatçı’nın ‘Çorum’u uçuracak müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan Verecek’ açıklamasına yanıt vererek, ‘Çorum uçacak ta Sungurlu ne olacak? diyerek bir açıklama yaptı.

Yılan hikayesine dönen Kırankışla, Akdere, Cevheri, Sarıcalar, Kemallı Köylerine acil yapılması gereken 5 adet gölet mi yapıldı diyen Şahin, “Yada Sungurlu’nun su sorunu mu çözüldü ? Dere ıslah çalışmaları başladı da bizim mi haberimiz yok. Sungurlu Organize Sanayi Bölgesinin derecesine mi yükselttiler ? Çankırı’yı Ankara’ya bağlayan yol mu genişletildi. Kızılırmak Havzasında ki köylerin içme ve su sorunu tamamen çözüldü mü? Sungurlu’da sulu tarıma geçildi de, vatandaşlar sulu tarıma mı teşvik edildi. Ya da toprak analizleri yapıldı da köylü kardeşlerim bilinçlendirildi mi? Mesela köylere dönüş için neler yapıldı. Başka iş sahaları kuruldu mu? Vatandaş aç, köylü aç, esnaf aç. Size iyi uçuşlar” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Şahiner, “İspatlayamazsan, Anan Erkek Doğurduysa İstifa Edebilecek Misin? “

Safa Özhazinedar

Oran, Ülkü Ocakları Sergisini Gezdi

Safa Özhazinedar

Şahin, ” Seçimin Rekor Bir Oyla Sonuçlanacağını Şimdiden İlan Ediyorum”

Safa Özhazinedar

“DEVLETİN MALI DENİZ YEMEYEN DOMUZ MİSALİ”

Safa Özhazinedar

Ak Parti’de Özsarı Dönemi

Safa Özhazinedar

MHP İlçe Başkanı Yasin Şahin Afrin Operasyonu ile İlgili Açıklamada Bulundu

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar