Çorum Uçacak ta Sungurlu Ne Olacak ?

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu
Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclisi Üyesi Ercan Şahin, Ak Parti Çorum İl Başkanı Yusuf Ahlatçı’nın ‘Çorum’u uçuracak müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan Verecek’ açıklamasına yanıt vererek, ‘Çorum uçacak ta Sungurlu ne olacak? diyerek bir açıklama yaptı.

Yılan hikayesine dönen Kırankışla, Akdere, Cevheri, Sarıcalar, Kemallı Köylerine acil yapılması gereken 5 adet gölet mi yapıldı diyen Şahin, “Yada Sungurlu’nun su sorunu mu çözüldü ? Dere ıslah çalışmaları başladı da bizim mi haberimiz yok. Sungurlu Organize Sanayi Bölgesinin derecesine mi yükselttiler ? Çankırı’yı Ankara’ya bağlayan yol mu genişletildi. Kızılırmak Havzasında ki köylerin içme ve su sorunu tamamen çözüldü mü? Sungurlu’da sulu tarıma geçildi de, vatandaşlar sulu tarıma mı teşvik edildi. Ya da toprak analizleri yapıldı da köylü kardeşlerim bilinçlendirildi mi? Mesela köylere dönüş için neler yapıldı. Başka iş sahaları kuruldu mu? Vatandaş aç, köylü aç, esnaf aç. Size iyi uçuşlar” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikMilli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’u Rahmetle Anıyoruz
Sonraki İçerikTosundereoğlu, “Mehmet Akif’in gerçek manada fedakar bir dava adamı”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz