-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriSağlıkÇorum Özel Hastanesi'ne İkinci K.B.B. Uzmanı

Çorum Özel Hastanesi’ne İkinci K.B.B. Uzmanı

- Google Reklamı -

Çorum Özel Hastanesi güçlü uzman hekim kadrosuna bir yenisini ekledi. Çorum Özel Hastanesi, K.B.B. (Kulak-Burun-Boğaz) Hastalıkları kadrosuna Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN’ı ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.

K.B.B. Hastalıkları branşının hastanemiz ve Çorum için önemli bir branş olduğunu belirten Çorum Özel Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan BİLGİLİ; Çorum halkına kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiklerini ve bu doğrultuda K.B.B. Hastalıkları bölümü için Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN’ı kadrolarına kazandırdıklarını ifade etti.

K.B.B. Hastalıkları Bölümünde 2 hekimle halkımıza hizmet veriyoruz. Kadromuzda Opr. Dr. Kazım TEKİN ve Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN olmak üzere deneyimli ve alanında uzman hekimlerle halkımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

- Advertisement -
Çorum Özel Hastanesi güçlü uzman hekim kadrosuna bir yenisini ekledi. Çorum Özel Hastanesi, K.B.B. (Kulak-Burun-Boğaz) Hastalıkları kadrosuna Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN’ı ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi. | Sungurlu Haberleri

Çorum Özel Hastanesi’nin hızla büyüdüğünü dile getiren Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan BİLGİLİ; “Çorum halkına hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Halkımıza sunduğumuz hizmetler gün geçtikçe kalitesini yükseltmektedir. Ayrıca hastanemiz 23 farklı branşta, 36 uzman, 5 pratisyen hekim kadrosuyla, 130 yatak kapasitesiyle, 49 yataklı yoğun bakım üniteleriyle hizmet çeşitliliğini ve sağlık hizmeti kalitesini arttırarak Çorum’a ihtiyacı olan güzel bir sağlık tesisi sunmaktadır.’’ diye konuştu.

K.B.B. Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN, Çorum Özel Hastanesi’nde halkımıza hizmet vermekten gurur duyacağını belirterek, Hastane’nin güçlü kadrosunda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN, halkımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap vereceklerini söyledi.

Çorum Özel Hastanesi güçlü uzman hekim kadrosuna bir yenisini ekledi. Çorum Özel Hastanesi, K.B.B. (Kulak-Burun-Boğaz) Hastalıkları kadrosuna Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN’ı ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi. | Sungurlu Haberleri

Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN 1991 yılında Kayseri’de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri’de tamamladı. 2009-2015 yılları arasında Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi almıştır. 2016 Yılında Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinde Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Hastalıkları bölümünde ihtisasına başlamıştır. 2022 yılında ihtisasını tamamlamıştır. 2018-2019 yılları arasında İtalya Modena Üniversitesi ve Almanya Berlin Vivantes Klinikum im Freidrichshain’de Klinik Gözlemci Doktor olarak eğitim almıştır. 2015-2016 yılları arasında Kayseri Özvatan Devlet Hastanesi ve Kayseri Felahiye Devlet Hastanelerinde, 2022-2023 yılları arasında Çorum Sungurlu Devlet Hastanesi’nde görev yapmıştır. 2023 yılı itibariyle Çorum Özel Hastanesi kadrosuna dahil olmuştur. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

Alanında oldukça deneyimli ve tedavileri başarılı olan Opr. Dr. Muhammed Zeki YALÇIN;

- Google Reklamı -

Rinoplasti (Burun Estetiği)

Otoplasti (Kepçe Kulak Ameliyatı)

Endoskopik Timpanoplasti (Kapalı Kulak Zarı Ameliyatı)

Stapes Cerrahisi (Kulak Kemikçik Kireçlenmesi Ameliyatı)

Endoskopik Sinüs Cerrahisi (Nazal Polip)

Horlama ve Uyku Apnesi Cerrahisi

Vertigo (Baş Dönmesi)

Tükürük Bezi Ameliyatları

Tiroid Bezi Ameliyatları

Adenoidektomi ve Tonsillektomi (Geniz Eti ve Bademcik Ameliyatları) Tedavi ve işlemlerini başarı ile uygulamaktadır.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2359
EUR
28,8285
GBP
33,1672
RUB
0,2831
CNY
3,7249
JPY
0,1827

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu