-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriSağlıkÇORUM ÖZEL HASTANESİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

ÇORUM ÖZEL HASTANESİ ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

- Google Reklamı -

Çorum Özel Hastanesi güçlü uzman hekim kadrosuna bir yenisini ekledi. Çorum Özel Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji kadrosuna Opr. Dr. Hasan METİNEREN’i ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.

Ortopedi ve Travmatoloji bölümü hastanemiz ve Çorum için önemli branş olduğunu belirten Çorum Özel Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan BİLGİLİ; Çorum halkına kaliteli hizmet sunmayı ilke edindiklerini ve bu doğrultuda yoğunluğu çok fazla olan Ortopedi ve Travmatoloji bölümü için Opr. Dr. Hasan METİNEREN’i kadrolarına kazandırdıklarını ifade etti.

Ortopedi ve Travmatoloji Bölümünde 3 hekimle halkımıza hizmet veriyoruz. Kadromuzda Opr. Dr. Teoman BAŞARAN, Opr. Dr. Adnan Ümit SAYAR ve Opr. Dr. Hasan METİNEREN olmak üzere deneyimli, alanında uzman ve halkımızın çok sevdiği üç hekimle halkımızın ihtiyaçlarına cevap veriyoruz.

- Advertisement -
Çorum Özel Hastanesi güçlü uzman hekim kadrosuna bir yenisini ekledi. Çorum Özel Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji kadrosuna Opr. Dr. Hasan METİNEREN’i ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi. | Sungurlu Haberleri
Çorum Özel Hastanesi güçlü uzman hekim kadrosuna bir yenisini ekledi. Çorum Özel Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji kadrosuna Opr. Dr. Hasan METİNEREN’i ekleyerek hekim kadrosunu daha da güçlendirdi.

Çorum Özel Hastanesi’nin hızla büyüdüğünü dile getiren Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Gökhan BİLGİLİ; “Çorum halkına hizmet vermekten onur ve gurur duymaktayız. Halkımıza sunduğumuz hizmetler gün geçtikçe kalitesini yükseltmektedir. Ayrıca hastanemiz yatak kapasitesini,  hizmet çeşitliliğini ve uzman doktor sayısını arttırarak Çorum’a ihtiyacı olan güzel bir tesis sunmaktadır. Kadromuzu da deneyimli ve ünvanlı hekimlerle güçlendirerek halkımıza hizmette sınır tanımayacağız’’ diye konuştu.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Opr. Dr. Hasan METİNEREN, Çorum Özel Hastanesi’nde hemşehrilerine hizmet vermekten gurur duyacağını belirterek, Hastane’nin güçlü kadrosunda yer almaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. METİNEREN, halkımızın taleplerine ve ihtiyaçlarına doğru şekilde cevap vereceklerini söyledi.

Opr. Dr. Hasan METİNEREN 1979 yılında Çorum’da doğmuştur. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Çorum’da tamamlamıştır. 1997-2004 yılları arasında Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesinde Tıp eğitimi almıştır. 2005 Yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesinde Ortopedi ve Travmatoloji bölümünde ihtisasına başlamıştır. 2010 yılında ihtisasını tamamlamıştır. 2011-2012 yılları arasında Ağrı Devlet Hastanesi’nde, 2012-2018 yılları arasında Dumlupınar Üniversitesi Tıp Fakültesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, 2018 yılında Gebze Özel Yüzyıl Hastanesi’nde, 2018-2022 yılları arasında da Denizli Özel Tekden Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı olarak görev yapmıştır. 2022 yılı Eylül ayı itibariyle Çorum Özel Hastanesi kadrosuna dahil olmuştur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Ortopedi ve Travmatoloji olarak; şu alandaki hastalıkların teşhis ve tedavilerini yapmaktadır.

  • Kemik Kırıkları Cerrahisi,
  • Travma Cerrahisi,
  • El Cerrahisi,
  • Kalça ve Diz Protezleri,
  • Çocuk Ortopedisi,
  • Menisküs Yırtıkları Tedavisi,
  • Spor Yaralanmaları Tedavileri,
  • Artroskopi
TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu