-0.6 C
Sungurlu
30/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemÇORUM ÖZEL HASTANESİ ÇOCUKLARA ÖZEL RESİM YARIŞMASI DÜZENLEDİ

ÇORUM ÖZEL HASTANESİ ÇOCUKLARA ÖZEL RESİM YARIŞMASI DÜZENLEDİ

- Google Reklamı -

Çorum Özel Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında Çocuklara yönelik düzenlemiş olduğu 3. Geleneksel Resim yarışmasını gerçekleştirdi.

Çorum Özel Hastanesinin geleneksel olarak her yıl düzenlediği ve bu yıl üçüncüsü yapılan 3. Geleneksel Resim Yarışması 17 Nisan 2022 Pazar Günü AHLPARK AVM’de gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü onayı ile düzenlenen Resim Yarışmasına İl Genelindeki tüm İlköğretim Okullarının 1. Ve 4. Sınıfları arasındaki öğrenciler katılım sağladı. Yoğun bir katılım sağlanan yarışmada ilköğretim grubundaki öğrenciler AHLPARK AVM Etkinlik alanında resim yaparak maharetlerini sergilediler.

- Advertisement -

Bu seneki yarışmada katılımcı çocuklardan “Kahraman Sağlık Çalışanları” konusundaki yeteneklerini sergilemeleri istenmiştir. İlk yılında “Çocuk Gözüyle Hastane ve Doktor”, ikinci yılında da “Benim Hastanem, Benim Doktorum” konuları işlenmişti. Etkinlik alanında çocuklar Çorum Özel Hastanesi tarafından sağlanan boya çeşitleri ile resimlerini kendilerine ayrılan sürede canlı olarak yapmışlardır.

Resim yarışmasına bu sene de yoğun katılım sağlanmış, aileleri ile birlikte resim yapmak için AHLPARK AVM’yi dolduran çocuklar eğlenceli bir gün geçirmişlerdir. Resim yarışmasına katılım sağlayan her çocuğa kitap ve katılım sertifikası hediye edilmiştir.

Yarışma değerlendirmesi de Çorum Özel Hastanesi tarafından oluşturulan jüri tarafından uzman gözüyle yapılmıştır. Resim yarışması Düzenleme ve Değerlendirme Jürisi;

Çorum Özel Bilgi İlkokulu Resim Öğretmeni Aybüke ELİAÇIK,

- Google Reklamı -

Çorum Özel Ada İlkokulu Resim Öğretmeni Ceren KARATAŞ,

Çorum Özel Bahçeşehir İlkokulu Resim Öğretmeni Engin ERYAŞAR,

Çorum Özel Doğa İlkokulu Resim Öğretmeni Gülden KOLUKISA

Hitit Üniversitesi Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Arş. Gör. Melike Sinem YILMAZ,

Çorum Özel Pınar İlkokulu Resim Öğretmeni Serdar KARACA,

Çorum Güzel Sanatlar Lisesi Resim Öğretmeni Yavuz YÜCEL katılımı ile oluşturulmuştur.

Değerlendirilen eserler sonucunda;

1. Çorum Özel Doğa İlkokulundan Hüseyin Alptuğ DUMAN

2. Çorum Özel Bahçeşehir İlkokulundan Ada ERYAŞAR

3. Bahçelievler İlköğretim okulundan İpek ÖZTÜRK olarak belirlenmiştir.

İlk üçe giren öğrencilere Çorum Özel Hastanesi tarafından Bisiklet, Tablet ve Kablosuz Kulaklık hediye edilecektir.

3 öğrenci de Mansiyon ödülü almaya hak kazanmıştır.

Ayrıca ilk 3 ve mansiyon ödülleri haricinde sergileme ödülü olarak 20 resim daha belirlenmiştir. Sergileme ödülü almaya hak kazanan öğrencilere de Kitap seti hediye edilecektir.

Hastane İşletme Müdürü Türker CENGİZ; “Öncelikle Resim Yarışması için Etkinlik Alanının kullanımını sağlayan AHLPARK AVM Genel Müdürü Sn. Ayhan KOCABAŞ’a ve AHLPARK AVM Reklam Pazarlama Uzmanı Sn. Edanur ERGİN BARAN’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bir teşekkür de yardımları, yönlendirmeleri ve bilgi paylaşımları için Resim Yarışması Düzenleme ve Değerlendirme Jüri üyelerimize sunuyoruz.

Çorum Özel Hastanesi olarak çocuklarımızın bu mutlu gününe ortak oldukları için onur ve kıvanç duymaktayız. Yarışmamıza katılım sağlayan tüm öğrencilerimize, tüm çocuklarımıza ve değerli ailelerine teşekkür ediyoruz.

Ödül Törenimiz ve Resim Sergimiz AHLPARK AVM’de 23 Nisan 2022 Cumartesi Günü 15:00’te yapılacaktır. Yarışmaya katılan, dereceye giren, sergileme ödülüne hak kazanan tüm öğrencileri, ailelerini ve Çorum halkını sergimize davet ediyoruz.”

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7579
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu