-0.6 C
Sungurlu
05/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemÇorum Esnaf Oda Başkanlarından Şahiner’e Ziyaret

Çorum Esnaf Oda Başkanlarından Şahiner’e Ziyaret

- Google Reklamı -

Çorum Esnaf Oda Başkanları Sungurlu Belediyesini ziyaret ederek belediye başkanı Şahiner’le makamında bir araya geldiler.

Çorum Esnaf Oda Başkanları Sungurlu Belediyesini ziyaret ederek belediye başkanı Şahiner’le makamında bir araya geldiler. | Sungurlu HaberleriBelediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Çorum Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer, Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Terziler Odası Başkanı Lütfi Barut, Taksiciler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Necati Şimşek ve Elektrikçiler ve Su Tesisatçılar Odası eski başkanı Hikmet Göktepe’yi kabul etti.

Karşılıklı fikir alışverişin yapıldığı ziyaretten oldukça memnun olduğunu ifade eden Başkan Şahiner, “Değerli başkanlarımız hoş gelmişler, sefalar getirmişler. İlçemizi ve belediyemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. İlçemiz ve Çorum hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. İlimiz için verimli bir görüşme oldu. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. ”diye konuştu.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,2213
EUR
22,6881
GBP
26,2774
RUB
0,2611
CNY
2,9817
JPY
0,1513

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu