Çorum Esnaf Oda Başkanlarından Şahiner’e Ziyaret

Çorum Esnaf Oda Başkanları Sungurlu Belediyesini ziyaret ederek belediye başkanı Şahiner’le makamında bir araya geldiler.

Abone Ol

Çorum Esnaf Oda Başkanları Sungurlu Belediyesini ziyaret ederek belediye başkanı Şahiner’le makamında bir araya geldiler. | Sungurlu HaberBelediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Çorum Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer, Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Terziler Odası Başkanı Lütfi Barut, Taksiciler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Necati Şimşek ve Elektrikçiler ve Su Tesisatçılar Odası eski başkanı Hikmet Göktepe’yi kabul etti.

Karşılıklı fikir alışverişin yapıldığı ziyaretten oldukça memnun olduğunu ifade eden Başkan Şahiner, “Değerli başkanlarımız hoş gelmişler, sefalar getirmişler. İlçemizi ve belediyemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. İlçemiz ve Çorum hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. İlimiz için verimli bir görüşme oldu. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. ”diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz