Çorum Esnaf Oda Başkanlarından Şahiner’e Ziyaret

Sponsor

Çorum Esnaf Oda Başkanları Sungurlu Belediyesini ziyaret ederek belediye başkanı Şahiner’le makamında bir araya geldiler.

Çorum Esnaf Oda Başkanları Sungurlu Belediyesini ziyaret ederek belediye başkanı Şahiner’le makamında bir araya geldiler. | Sungurlu HaberBelediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Çorum Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Recep Gür, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Halil Gürbüzer, Aşçı ve Lokantacılar Odası Başkanı Burhan Balcı, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Özkan Şanal, Terziler Odası Başkanı Lütfi Barut, Taksiciler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Mehmet Gayretli, Hazır Elbiseciler Odası Başkanı Necati Şimşek ve Elektrikçiler ve Su Tesisatçılar Odası eski başkanı Hikmet Göktepe’yi kabul etti.

Karşılıklı fikir alışverişin yapıldığı ziyaretten oldukça memnun olduğunu ifade eden Başkan Şahiner, “Değerli başkanlarımız hoş gelmişler, sefalar getirmişler. İlçemizi ve belediyemizi ziyaret ederek bizleri onurlandırdılar. İlçemiz ve Çorum hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. İlimiz için verimli bir görüşme oldu. Kendilerine nazik ziyaretleri için teşekkür ederim. ”diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSungurlu derbisinin galibi Belediyespor
Sonraki İçerikTSM Seminerlerine Devam Ediyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz