Çorum Cup’ta Heyecan Devam Ediyor

Sponsor

Bu yıl 3. sü düzenlenen Çorum Cup’ ta heyecan devam ediyor.
Çorum Gençlik Platformu’nun düzenlediği Çorum Cup 2018 Bahar Sezonu Futbol Turnuvası İstanbul Sancaktepe’ de Kargı-Sungurlu ve Osmancık İlçeleri Köy Derneklerinin katılımıyla başladı. Turnuvaya 28 takım ile 420 sporcu katılım gösteriyor.Turnuvayı organize eden, Çorum Gençlik Platformu Başkanı Mustafa Uğraşkan yaptığı açıklamada; Turnuvamızın amacı Çorumlu Genç kardeşlerimizi tanıştırmak ve kaynaştırmaktır. Yeni projelerle gençlerimizi kaynaştırmaya devam edeceğiz dedi. Başkan Uğraşkan, turnuvaya katılan tüm derneklere teşekkür etti.
7 grupta toplam 28 takımın mücadele vereceği Çorum Cup’ a bu yıl ilk kez katılan Bozyayla 1453 takımı 2’ de 2 yaparak grubunda lider durumda. Bozyayla 1453 takım sorumlusu Etem Ünaldı; ‘’Bozyayla 1453 takımımız şampiyonluk mücadelesi veriyor, takımımıza sponsor olarak sürekli bizlerin yanında yer alan RS Radyatör Genel Müdürü Sayın Ünal Ünaldı’ ya teşekkür ediyorum.’‘ dedi.
7 grupta toplam 28 takımın mücadele vereceği Çorum Cup’ a katılım gösteren takımlar ve Gruplar şu şekilde;

A GRUBU
Turgutlu, Mehdioğlu, Akçayazı, Seki-Der
B GRUBU
Tokullu, Özyayla, Beşpınar, Çobanlar
C GRUBU
Derekışla, Güvendik, Eskice, Tepelice Yeniköy
D GRUBU
Bozyayla, Sinanözü, Bademce, Köprübaşı
E GRUBU
Gökçedoğan, Baldıran, İnegazili, Yağcılar
F GRUBU
Bozyayla 1453, Gecek, Elvan Çelebi, İst.Çorum-Der
G GRUBU
İnceçay, Pelitçik, Esenler Çorum-Der Mecitözü, Akören

Sponsor
Önceki İçerikAk Parti’den Demirer’e Hayırlı Olsun Ziyareti
Sonraki İçerikEhliyet Sınavı Sonuçları Açıklandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz