Çorum Cup Başlıyor

Sponsor

Artık geleneksel hale gelen İstanbuldaki Çorumlular arasında düzenlenen futbol turnuvası “Çorum Cup” organizasyonu bu yılda start aliyor.

Halı sahada düzenlenen Çorum Cup hem sahada hem de trübünlerde Istanbul’da yaşayan Çorumluları bir araya getirme amacı taşıyor. Bir önceki turnuvada oldukça çekişmeli geçen turnuva maçları ile seyircilere zevk veren organizasyona katılacak takımlar asağıdaki gibidir.

Artık geleneksel hale gelen İstanbuldaki Çorumlular arasında düzenlenen futbol turnuvası

Sponsor

Çorum’un en centilmen halı saha turnuvası Velibaba Mah. Barbaros Hayrettin Paşa Cad. (Pendik – İstanbul) adresinde düzenleniyor.

Detaylı bilgi sahibi olmak için buraya tıklayın.

Sponsor
Önceki İçerikKurumlar Arası Voleybol Turnuvası Düzenlenecek
Sonraki İçerikŞahiner, Sarıkamış Harekatı’nın Yıl Dönümü Dolayısı ile Anma Mesajı Yayımladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz