Continental Sadece Türkçe Özür Diliyor

Sponsor

Alman lastik markası, reklamındaki dünya haritasından Türkiye’nin silmesi ile ilgili hiç de tatmin edici olmayan bir özür diledi.

KOCA ÜLKEYİ HARİTADAN SİLİP ‘HATA’ DEDİLER

Herhangi bir küçük ada ya da bir kulakçık değil de Türkiye’nin tamamının ince ayrıntıları ile birlikte özenle çıkarıldığı ve yerine Akdeniz’in genişlediği dünya haritasının izahı olmadığının farkında olan marka, bu skandala “Bir hata” demekle yetindi. Daha da ilginci, bu hatayı ancak sosyal medyadaki tepkilerden sonra farkettiklerini söyledi.

Almanların dandik lastikçisi Türkiye’yi haritadan sildi. | Sungurlu Haber

Sponsor

SKANDALLAR ZİNCİRİ

Kendisi kadar özrü de skandal olan markanın özrünün dünya çapında olmaması da skandal tahtasına bir çizik daha attırdı.

 

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyespor – Mimar Sinan Gençlikspor U-19 Playoff Karşılaşması
Sonraki İçerikHakemin Gerdiği Maçta Kavga Çıktı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz