Çocuklar Yaralı Güvercin İçin Seferber Oldular

Sponsor

Sungurlu’da çocuklar buldukları yaralı güvercin için seferber oldu. Çocukların güvercini Uyutmamak için yaptığı ilk müdahale ise görenleri güldürdü.

Edinilen bilgilere göre, Sunguroğlu mahallesindeki Sedat Baran İlkokulu yanında oynayan çocuklar sokakta bir güvercinin yere düştüğünü gördüler. Güvercinin yanına giden çocuklar kuşun yaralı olduğunu görünce bir kutuya aldılar. Yaralı güvercine kendi yöntemleriyle müdahale eden çocuklar yaralı güvercini ayakta tutmak için uzun süre kuşun üzerine su döktüler.

Sungurlu'da çocuklar buldukları yaralı güvercin için seferber oldu. Çocukların güvercini Uyutmamak için yaptığı ilk müdahale ise görenleri güldürdü. | Sungurlu Haber

Sponsor

Bayram olması dolayısı ile açık veteriner bulamayan çocuklar Sungurlu Belediye Başkanlığı Zabıta ekiplerinden yardım istediler.
Gelen ekipler, yaralı güvercini teslim alarak tedavisi için belediye veteriner hekimine götürdü. Yaralı güvercin tedavisi tamamlandıktan sonra doğal yaşam alanına bırakılacak.

Sponsor
Önceki İçerikKurban Bayramı Tatilinde 6 Günlük Kaza Bilançosu Ağır Oldu
Sonraki İçerikKaza Yapan TIR Alev Aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz