ÇOCUKLAR TRAFİK İÇİN YÜRÜDÜ

Sponsor

Sungurlu’da trafik kuralları ve yaya güvenliğine dikkat çekmek isteyen öğrenciler, pankartlar eşliğinde yürüyüş yaptı.

7-15 Mayıs Trafik Güvenliği Haftası münasebetiyle Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Sungurlu Dr. Sedat-Dr. Melahat Baran İlkokulu işbirliğiyle etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte, minik öğrenciler ellerine aldıkları pankartlarla ilk olarak Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi üzerinde, polisler ve öğretmenleri nezaretinde yürüdü. Daha sonra görevli polis memurları tarafından yoldan geçen araçlar durduruldu.

Sponsor

Minikler, sürücülerin “Trafik Güvenliği Haftasını” kutlayarak, son derece farklı bir uygulamaya imza attı. Trafik Güvenliği Haftası nedeniyle sürücüler ve yolcular, Dr. Sedat-Dr. Melahat Baran İlkokulu yetkililerine ve öğrencilerine duydukları memnuniyeti bildirdiler.

Sponsor
Önceki İçerikPARK PROJESİ İÇİN İLK KAZMA VURULDU
Sonraki İçerikKIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. ERSAN ASLAN SUNGURLU’DA ÖĞRENCİLERE SEMİNER VERDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz